کارگاه آموزشی «کنترل خشم در محیط کار» در بهارستان برگزار گردید

کارگاه آموزشی «کنترل خشم در محیط کار» با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی کنترل خشم به جهت آموزش پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و با حضور کارشناسان این شبکه صبح امروز در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار گردید.

گفتنی است که این کارگاه آموزشی با همت ستاد صیانت و واحد سلامت روانشبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان برگزار شد که با استقبال خوب و کم نظیر پرسنل این شبکه از آموش‌های ارائه شده در طول جلسه مواجه گردید.

فروغ جانجانه کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان بهارستان در طول این کارگاه آموزشی به بررسی علل خشونت سازمانی پرداخت و نکات مفیدی پیرامون دلایل بروز خشونت سازمان و نحوه جلوگیری از آن بیان کرد.

وی در ادامه با اشاره به راه‌های مقابله با خشم در محیط‌های شغلی، عنوان داشت: بدون تردید مقابله با خشونت به ویژه در محیط‌های کاری از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و خود آرام سازی، انجام ارزیابی اولیه منطقی و خلاق بودن از جلمه راهکارهای مناسب کنترل خشم در محیط کار می باشد.

جانجانه همچنین به مشکل ساز بودن ابراز خشونت در محل کار برای فرد، همکاران و محل کار آن‌ها اشاره کرد و گفت: یقیناٌ مشکلات و مسائل بسیاری در محل کار وجود دارد که می تواند باعث خشممگین شدن ما شود یا احساسات منفی برای ما و همکارانمان به همراه داشته باشد، اما باید توجه داشته باشیم که تجارب کاری هر فرد شاغلی احتمالاً موید این موضوع است که بروز دادن احساسات منفی به ویژه در هنگام عصبانیت در محل کار، همیشه باعث بهبود شرایط موجود نمی شود.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی کنترل خشم، به پرسش‌های شرکت‌کنندگان پیرامون موضوعات مطرح شده در طول این کلاس آموزشی پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.