کارگاه آموزشی نقاشی با محوریت شهادت در بهارستان برگزار گردید

کارگاه آموزشی نقاشی با موضوع ایثار و شهادت با حضور هنرمندان و علاقه‌مندان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی نقاشی با موضوع ایثار و شهادت در مجتمع فرهنگی و هنری الهیه واقع در شهرک الهیه شهرستان بهارستان با حضور هنرمندان بهارستانی و علاقه‌مندان به هنر نقاشی برگزار گردید که با استقبال خوب علاقه‌مندان به هنر نقاشی روبه‌رو شد.

بنابر این گزارش، در کارگاه آموزشی نقاشی مذکور بهنام ولدوند از همکاران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان به خلق آثار هنری پرداخت و همچنین توضیحاتی پیرامون تلفیق هنر نقاشی با موضوعات دینی و مذهبی به حاضرین در این کارگاه ارائه کرد.

گفتنی است که وی در ادامه با نوجوانان و جوانان و نقاشان شهرستان بهارستان پیرامون هنر نقاشی و موضوع اصلی کارگاه نقاشی برگزار شده، به بحث و گفت‌وگو نشست و نکات مفیدی را پیرامون این موضوع بیان کرد.

غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در حاشیه این رویداد هنری با اشاره به دلیل پتانسیل بالای شهرستان بهارستان در حوزه فرهنگی و هنری، اظهار داشت: در دنیای امروز هنر نقاشی در نقاط مختلف جهان و حتی در ایران جای خود را باز کرده و می تواند پیام خود را اثرگذارتر به مخاطب انتقال دهد.

وی درپایان به اهمیت ترویج این هنر در سطح شهرستان بهارستان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با همکاری انجمن هنرهای تجسمی بهارستان در تلاش است تا بتواند در سطح این شهرستان هنر نقاشی را پر رنگ‌تر و همچنین پر محتواتر جلوه دهد و زمینه را برای فعالیت و آموزش علاقه‌مندان به هنر نقاشی فراهم آورد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.