کارگاه آموزشی نحوه پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ در ایام امتحانات در بهارستان برگزار شد

کارگاه آموزشی نحوه پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ در ایام امتحانات با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی با موضوع نحوه پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ در حوزه‌های امتحانات نهایی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۱ بهارستان در شرایط فاصله گذاری اجتماعی در راستای آموزش ناظرین و مراقبین سلامت برگزار گردید.

گفتنی است که این کارگاه آموزشی با حضور صفری کارشناس مسئول واحد نوجوانان، جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان بهارستان صبح امروز در سالن همایش اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

صفری در این کارگاه آموزشی نکاتی درباره علائم، راه‌های انتقال و پیشگیری از بیماری کووید ۱۹،  الگوی انتقال بیماری در مدارس، نحوه ارجاع دانش آموزان علامت دار به مراکز منتخب کووید ۱۹ شهرستان بهارستان و نحوه درست شستشوی دست‌ها را بیان کرد.

وی همچنین نکاتی در رابطه با چگونگی انجام فاصله‌گذاری اجتماعی، لزوم ضدعفونی کردن قبل و بعد از ورود دانش آموزان، عدم تجمع دانش آموزان در مدارس و رعایت بهداشت فردی به جهت پیشگیری از بیماری کرونا به حاضرین در کارگاه آموزشی مذکور آموزش داد.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی نحوه پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ به سئوالات حاضرین در این کلاس آموزشی پیرامون مطالب مطرح شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.