کارگاه آموزشی عوامل شیمیایی محیط کار، برچسب گذاری مواد شیمیایی و برنامه پروفایل حوادث شیمیایی در بهارستان برگزار گردید

کارگاه آموزشی عوامل شیمیایی محیط کار، برچسب گذاری مواد شیمیایی و برنامه پروفایل حوادث شیمیایی طی دو روز در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی دو روزه عوامل شیمیایی محیط کار، برچسب گذاری مواد شیمیایی و برنامه پروفایل حوادث شیمیایی به منظور آموزش بازرسان بهداشت حرفه‌ای فعال در سطح شهرستان بهارستان، در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

گفتنی است که این کارگاه آموزشی به همت واحد بهداشت حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان بهارستان برگزار گردید که در روز اول کارگاه میرزاخانی کارشناس شبکه بهداشت و درمان، مطالب ارزنده و مفیدی پیرامون ترکیبات مواد شیمیایی مصرفی در کارگاه‌ها، به خصوص صنایع تولید کفش و عوامل موثر بر مواجهه کارکنان به حاضرین در جلسه آموزش داد.

در روز دوم برگزاری این کارگاه آموزشی، واحدی دیگر کارشناس شبکه بهداشت و درمان با اشاره به برنامه پروفایل حوادث شیمیایی، بیان داشت: اجرای این برنامه در شهرستان بهارستان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و باید به شکلی درست و دقیق انجام شود.

وی همچنین در ادامه به نحوه تکمیل فرم‌های مربوطه و همچنین اصول برچسب گذاری مواد شیمیایی باتوجه به نوع ماده شیمیایی، میزان خطرناک بودن، نوع تاثیر ماده بر روی فرد و… اشاره کرد و آموزش‌های لازم را در رابطه با مطالب مطرح شده، به فراگیران حاضر در این کارگاه آموزشی را ارائه دادند.

واحدی همچنین با بخش بندی مواد شیمیایی و اشاره به واحدهای صنعتی مختلف فعال در سطح شهرستان، به تشریح جزئیات و نحوه اجرای برنامه پروفایل حواث شیمیایی در سطح شهرستان بهارستان پرداخت.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی عوامل شیمیایی محیط کار، برچسب گذاری مواد شیمیایی و برنامه پروفایل حوادث شیمیایی به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.