کارگاه آموزشی توانمند سازی سفیران سلامت در بهارستان برگزار شد

کارگاه آموزشی توانمند سازی سفیران سلامت با حضور مربیان و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی با هدف توانمند سازی سفیران سلامت برای آموزش به همسالان خود با حضور  نماینده سفیران سلامت دانش آموزان مقطع متوسطه دخترانه و  کارشناسان و مربیان بهداشتی شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

مردانی کارشناس برنامه جوانان،  نوجوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در این کارگاه آموزشی در رابطه با اهمیت وجود برنامه سفیران سلامت و نکات مهم بهداشتی مطالب مهمی را به حاضرین در جلسه بیان کرد.

در ادامه کارگاه آموزشی مذکور، عسگری کارشناس بهداشت خانواده، شکوری کارشناس آموزش سلامت و ابراهیمی کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به ترتیب در رالطه با موضوعاتی از قبیل بلوغ، بیماری ایدز و اهمیت خود مراقبتی و پدیکلوزیس و استرس شب امتحان و همچنین کنترل خشم آموزش‌ها و نکات مفیدی را به شرک‌کنندگان در این کارگاه آموزشی ارائه دادند.

گفتنی است که ارائه تمامی آموزش‌های لازم و همچنین تشریح نکات مطرح شده از جمله اقداماتی بود که در طول کارگاه آموزشی برگزار شده توسط مربیان و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان انجام شد که با استقبال حاضرین نیز مواجه گردید.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی توانمند سازی سفیران سلامت به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون مطالب مطرح سده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان پاسخ داده شد تا ابهامات احتمالی موجود رفع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.