کارگاه آموزشی برنامه عملیاتی سلامت کارکنان در بهارستان برگزار شد

کارگاه آموزشی برنامه عملیاتی سلامت کارکنان با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی برنامه عملیاتی سلامت کارکنان در راستای آموزش پرسنل ادارات تابعه شهرستان بهارستان با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در سالن اجتماعات این شبکه برگزار گردید.

بنابر این گزارش،این کارگاه آموزشی که با هدف ارائه برخی آموزش‌ها پیرامون بیماری‌هایی نظیر فشار خون و دیابت و… در شهرستان بهارستان برگزار شد با استقبال خوبی از سوی ادارات مواجه گردید.

سلیمانی ‌جوان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در این کارگاه آموزشی در رابطه با ضرورت اجرای برنامه سلامت کارکنان، عنوان داشت: با افزایش شیوع بیماری‌های غیر واگیر نظیر بیماری‌های قلبی و عوامل خطر مرتبط با این بیماری‌ها از جمله دیابت و فشارخون بالا در کشور به ویژه  کارکنانی که به دلیل سبک زندگی ناسالم، کم تحرکی و مواجهه با عوامل زیان‌آور محیط کار به اقتضای شغل خود بیشتر در معرض آسیب می باشند، لزوم اجرای این برنامه بیش از پیش افزایش می یابد.

وی همچنین گزارشی از روند اجرای این برنامه در سطح شهرستان بهارستان به حاضرین در کارگاه آموزشی مذکور ارائه کرد.

در ادامه این کارگاه آموزشی، هونجانی کارشناس مسئول بهداشت حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان بهارستان برنامه عملیاتی سلامت کارکنان را به نمایندگان ادارات آموزش داد و نکات مهمی رایرامون اجرای برنامه مذکور عنوان کرد.

وی در ادامه فایل‌های مربوط به اجرای برنامه عملیاتی سلامت کارکنان و همچنین بسته خدمتی  برنامه سلامت کارکنان را در اختیار حاضرین در این کارگاه آموزشی قرار داد.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی برنامه عملیاتی سلامت کارکنان به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.