کارگاه آموزشی الماس درون خود را بشناس در بهارستان برگزار گردید

کارگاه آموزشی تحت عنوان الماس درون خود را بشناس با حضور جوانان بهارستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی تحت عنوان الماس درون خود را بشناس و به خودت احترام بگذاردر راستای توانمندسازی جوانان بهارستانی در حوزه عزت نفس برای نخستین بار در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، کارگاه آموزشی مذکور توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان با همکاری و مشارکت معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری و انجمن مردم نهاد سفیران جوان زندگی استان تهران برگزار شد.

محمد گل‌محمدی دبیر انجمن مردم نهاد سفیران جوان زندگی استان تهران در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی باتاکید بر لزوم احرای برنامه‌های این چنینی، بیان داشت: متاسفانه در جامعه امروز جوانان کشور از اعتماد به نفس مطلوبی برخوردار نمی باشند و همین موضوع باعث بروز بسیاری از مشکلات تشدید آن‌ها شود.

وی در ادامه با بیان اینکه داشتن عزت نفس لازمه یک زندگی مطلوب است، تصریح کرد: بدون تردید این موضوع زمینه‌ساز بسیاری از موفقیت‌ها می باشد و اگر شخصی به خود احترام بگذارد سراغ بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی نمی رود و خود و جامعه را دچار تنش نمی کشد.

گل‌محمدی در رابطه با رسیدگی به موضوع مذکور در شهرستان بهارستان، عنوان داشت: کارگاه آموزشی الماس درونت را بشناس نیز در همین راستا و به جهت ایجاد اعتماد به نفس در بین جوانان بهارستانی در این شهرستان برگزار گردید.

وی درپایان باتوجه به ادامه‌دار بودن برگزاری برنامه‌هایی نظیر کارگاه آموزشی مذکور در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: به امید خدا در آینده نزدیک کارگاه‌های آموزشی متعددی به صورت مستمر در حوزه سلامت اجتماعی و روانی شهروندان به ویژه قصر جوان در استان تهران برگزار می گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.