کارگاه آموزشی اصول مربیگری در بهارستان برگزار گردید

کارگاه آموزشی اصول مربیگری با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی اصول مربیگری و مهارت‌های یادگیری با حضور کارشناسان واحد آموزش شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و داوطلبان شرکت در این کارگاه آموزشی صبح امروز در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، کارگاه آموزشی مذکور با هدف آموزش پیرامون چالش‌های آموزشی، حیطه‌های یادگیری، قوانین یادگیری، شرایط موثر در یادگیری و موانع یادگیری برگزار شد که با استقبال خوب حاضرین در کارگاه نیز مواجه گردید.

مریم عرفانی کارشناس مسول واحد آموزش شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این کارگاه آموزشی باتاکید بر لزوم توجه به مهارت‌های تدریس، عنوان داشت: توجه ویژه به چنین مهارت‌هایی و تقویت آن‌ها از جمله اصول مهم در مربیگری به شمار می رود.

وی در ادامه در رابطه با مهارت‌های ارتباطی موثر، طرح درس و ارزیابی مدرس نیز مطالب مفیدی را به حاضرین در کارگاه آموزشی مذکور ارائه کرد و به تشریح هرکدام از نکات مطرح شده در خصوص اصول مربیگری پرداخت تا تمامی نکات مورد نیاز در این رابطه به درستی به شرکت‌کنندگان در کارگاه آموزشی منتقل شود.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی اصول مربیگری و مهارت‌های یادگیری توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به سئوالات حاضرین در این کلاس آموزشی پیرامون موضوعات مطرح شده، پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.