کارگاه آموزشی ارائه خدمات میانسالان در بهارستان برگزار شد

کارگاه آموزشی ارائه خدمات میانسالان با حضور کارشناسان سلامت و دانشجویان حوزه علمیه در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی ارائه خدمات میانسالان با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و دانشجویان حوزه علمیه خواهران بقیه‌الله برای دانشجویان صبح امروز در محل حوزه برگزار شد.

گفتنی است که این کارگاه آموزش به همت واحد بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و با رویکرد فعالیت بدنی و سرطان‌های شایع در بین زنان برگزار گردید که با استقبال خوب و قابل قبولی همراه بود.

لیلا عسکری کارشناس برنامه سلامت میانسالان شبکه بهداشت و درمان بهارستان در طول این کارگاه آموزشی با ارائه نکات اساسی در خصوص سرطان پستان، خدمات سلامت میانسالان با تمرکز بر فعالیت بدنی و اصلاح شیوه زندگی به تشریح جزئیات این نکات پرداخت.

وی همچنین در ادامه با اشاره به گروه‌های در معرض خطر ابتلا به سرطان، بیان داشت: اطلاع از عوامل ایجاد سرطان و همچنین نحوه پیشگیری و مبارزه با آن، جزو الزاماتی می باشد که بانوان باید نسبت به آن آگاهی کافی داشته باشند.

عسکری همچنین عوامل خطر موثر در افزایش ابتلا سرطان‌ها در زنان و نحوه تشخیص اولیه را تشریح و نکات قابل توجهی در این خصوص به حاضرین در کارگاه آموزشی ارائه و بر لزوم مراجعه به پزشک تاکید کرد.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی ارائه خدمات میانسالان، به سئوالات حاضرین در جلسه در رابطه با موضوعات مطرح شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان پاسخ داده شد.

ناگفته نماند که به دنبال برگزاری این کارگاه آموزشی و با هدف ارتقاء سلامت عموم مردم، واحد سلامت جمعیت و خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با هماهنگی ناحیه مقاومت بسیج مرصاد اقدام به ارائه خدمات بهداشتی به شهروندان بهارستانی نمود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.