کارنامه خوب آتش نشانان گلستانی/هیچ فوتی بر اثر گاز گرفتگی و یا سوختگی نداشته اند

در دوسال گذشته آتش نشانان گلستانی کارنامه خوبی داشته اند و در کارنامه خود تعداد فوت بر اثر سوختگی و یا گاز گرفتگی را صفر رد کنند. به گزارش خبرنگار بهارستانه، آتش نشانان شهر گلستان کارنامه قابل قبولی داشته اند و در دوسال گذشته هیچ یک از شهروندان بر اثر گاز گرفتگی یا آتش سوزی […]

در دوسال گذشته آتش نشانان گلستانی کارنامه خوبی داشته اند و در کارنامه خود تعداد فوت بر اثر سوختگی و یا گاز گرفتگی را صفر رد کنند.

به گزارش خبرنگار بهارستانه، آتش نشانان شهر گلستان کارنامه قابل قبولی داشته اند و در دوسال گذشته هیچ یک از شهروندان بر اثر گاز گرفتگی یا آتش سوزی فوت نکرده اند.
این درحالی است که این آتش نشانان در شهری با جمعیتی بیش از ۳۰۰ هزار نفر فعالیت میکنند ، آن هم پر تراکم ترین شهر ایران که واقعا از نظر زیر ساخت های شهری این شهر وضعیت چندان خوبی ندارد.
کوچه های باریک، ساختمان های غیر اصولی و همچنین مردم کارگر نشین که توان مادی خیلی از کارهای ایمنی را ندارند به ویژه در خصوص نصب بخاری در ماه سرما که در حال حاضر این موضوع بزرگترین مشکل آتش نشانان گلستان است.

DSC_0234
در این روزهای سرد فعالیت واحد آموزش، پیشگیری واطلاع رسانی آتش نشانی شهرگلستان افزایش یافته و در تلاش اند با اطلاع رسانی های بیشتر و بازدید های مضاعف از بروز هرگونه مشکل اعم از گاز گرفتگی به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی در خصوص نصب بخاری ها جلوگیری کرده و به شهروندان در این خصوص خدمات رایگان ارائه بدهند.

DSC_0229
این کارنامه خوب در دوسال گذشته در کنار این مشکلات، نشان از فعالیت مضاعف آتش نشانان شهر است به ویژه مجموعه پیشگیری و اطلاع رسانی که فعالیت های خوبی در سطح شهر با نصب بنر و در فضای مجازی با ارسال پیام های مربوط به حوزه کاری خود داشته اند و همچنین مجموعه عملیات که واقعا با به موقع حاضر شدن در صحنه ها و از جان گذشتگی از هرگونه بروز مشکل جلوگیری کرده اند.
لازم بذکر است که آتش نشانان شهر گلستان در دوسال گذشته بیش از ۱۵۰۰ مورد عملیات (۱۰۰مورد در سال ۹۳ و ۵۰۰مورددر سال ۹۴) داشته اند و در تمام موارد با سربلندی به آشیان خود باز گذشته اند.
خبرنگار بهارستانه برای گزارشی جامع شبی را در جمع آتش نشانان گلستانی به صبح خواهد رساند.
انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.