کارخانه‌های فولاد انگلیس در معرض تعطیلی

اتحادیه فولاد انگلیس هشدار داد، ادامه بحران در انگلیس ممکن است کارخانه‌های فولاد را مجبور کند تاسیسات خود را تعطیل کنند و پی‌آمدهای این اقدام برای صنعت ما وحشتناک خواهد بود.

به گزارش بهارستانه، به نقل از اسپوتنیک، بنا بر اعلام اتحادیه فولاد انگلیس، ادامه بحران در انگلیس ممکن است، کارخانه های فولاد را مجبور کند تاسیسات خود را تعطیل کنند و این امر می‌تواند به تجهیزات صدمه زده و هزینه‌ها را بالا ببرد و در نهایت به «عملکرد زیست محیطی ضعیف تر با انتشار بیشتر گازهای گلخانه‌ای» منجر شود.

این اتحادیه هشدار داد، افزایش قیمت برق می‌تواند انتشار گازهای گلخانه‌ای را به شدت افزایش دهد و به هرج و مرج در زنجیره تامین منجر شود.

به گفته این اتحادیه، برخی کارخانه‌ها ممکن است تولید خود را برای مدت طولانی به میزان فزاینده‌ای تعطیل کنند و این اقدام نه تنها برای شرکت‌های خصوصی بلکه برای عرضه فولاد انگلیس، اقتصاد این کشور و فرصت‌های شغلی پی آمد خواهد داشت.

از آنجایی که برخی از کارخانه ها احتمالا تصمیم می گیرند تا منابع انرژی ارزان تر نظیر نفت کوره استفاده کنند، این امر همچنین به « عملکرد زیست محیطی ضعیف‌تر با انتشار گازهای گلخانه‌ای بیشتر» منجر خواهد شد.

این اتحادیه اعلام کرد: مگر دولت انگلیس به ماه کمک کند، (در غیر این صورت) «پی‌آمدهای آن برای صنعت ما وحشتناک خواهد بود.»

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.