کارتن‌خواب‌های بهارستانی صاحب گرمخانه شدند/ درمانگاه موقوفه نسیم شهر بالاخره به بهره‌برداری رسید

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی پروژه‌های خدماتی و درمانی در شهرستان بهارستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با حضور در ایام الله دهه مبارک فجر، سه پروژه درمانی و خدماتی با حضور شکرالله حسن‌بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران، مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، طلایی سرپرست شهرداری نسیم شهر و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی افتتاح گردید.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران در حاشیه افتتاح این پروژه‌‌ها با تبریک ایام‌اللّه دهه فجر، بیان داشت به برکت این ایام، مرکز درمانی موقوفه قائم (عج) پس از ۱۴ سال در نسیم شهر افتتاح شد.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات مرکز درمانی موقوفه قائم (عج)، تشریح کرد: این مرکز درمانی نیمه دولتی می باشد و توسط خیرین و با مشارکت اداره اوقاف شهرستان بهارستان در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

حسن‌بیگی همچنین به تحویل ۲  واحد مسکونی به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) اشاره کرد و اذعان داشت: روند تحویل این منازل مسکونی طبق اولویت به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام می شود و تحویل منازل مسکونی به تمام افراد واجد شرایط در دستور کار قرار گرفته است.

وی درپایان باتوجه به افتتاح سامانسرای موقت برای کارتن خواب‌ها از زحمات و تاکیدات ویژه فرماندار بهارستان تقدیر کرد و افزود: این گرمخانه موقت در سه روز احداث شده است و جا دارد از پیگیری‌های مستمر و نگاه ویژه فرماندار بهارستان در رابطه با ساماندهی افراد بی‌سرپناه و ساخت این سامانسرا تقدیر و تشکر کنم.

درپایان لازم به ذکر است که درمانگاه موقوفه حضرت قائم (عج) در نسیم شهر، تحویل دو منزل مسکونی در نسیم شهر و گلستان و همچنین افتتاح سامانسرای موقت در نسیم شهر از جمله پروژه‌هایی بود که با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.