کابینه یازدهم متشکل از اصولگرایان اصلاح طلب و اصلاح طلبان اصولگرا است

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه کابینه یازدهم متشکل از اصولگریان اصلاح طلب و اصلاح طلبان اصولگراست، گفت: معتقدم اعتدال در چینش کابینه رعایت شده است. به گزارش بهارستانه،حبیب الله عسگراولادی با اشاره به وزرای پیشنهادی رئیس جمهور برای کابینه یازدهم، گفت: روحانی کابینه خوب و معتدلی را معرفی کرده است. […]

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه کابینه یازدهم متشکل از اصولگریان اصلاح طلب و اصلاح طلبان اصولگراست، گفت: معتقدم اعتدال در چینش کابینه رعایت شده است.

به گزارش بهارستانه،حبیب الله عسگراولادی با اشاره به وزرای پیشنهادی رئیس جمهور برای کابینه یازدهم، گفت: روحانی کابینه خوب و معتدلی را معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه با شش رئیس جمهور گذشته همراه بوده و نسبت به کابینه و برنامه آنان آگاهی داشته است، گفت: برنامه آقای روحانی کافی و کامل است و گزینش ها  وزرا هم به درستی صورت گرفته است.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: از وزرای پیشنهادی برای وزرات امور خارجه گرفته تا وزرات کشور و نیروهای مسلح همه اینها حساب شده گزینش شده اند و من نیز همه آنان را می شناسم.

عسگراولادی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا اعتدال در چبنش کابینه محقق شده است؟ بیان داشت: بله؛ معتدم اعتدال رعایت شده است.

وی در پاسخ به این سوال که در این مدت که اصولگرایان از قدرت دور هستند چه اقدامی باید انجام دهند؟ تصریح کرد: اصولگرایان از قدرت دور نیستند؛ چرا که دو وزرات اصلی همچون وزارت دادگستری و وزرات کشور دست اصولگرایان است و چهار پنج نفر دیگر آنان مانند برادر متدینمان نهاوندیان که رئیس اتاق بارزگانی بود، امروز رئیس دفتری رئیس جمهور را برعهده دارد ، در رده های دوم قرار دارند.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به وزرای اصلاح طلب کابینه یازدهم گفت: کسانیکه از اصلاح طلبان نیز برگزیده شده اند اصول را قبول دارند و به تعبیری اصلاح طلبان اصولگرا و اصولگرایان انتخاب شده نیز اصولگرای اصلاح طلب هستند.

منبع:مهر

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.