رئیس اتاق اصناف بهارستان:

ژل ضدعفونی کننده از فردا در بهارستان توزیع می شود

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: ژل ضدعفونی کننده با قیمت دولتی از فردا در نانوایی‌های شهرستان بهارستان عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم تامین اقلام بهداشتی، اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته توسط فرمانداری بهارستان و همکاری شهرداری نسیم شهر و اتاق اصناف شهرستان، ژل ضدعفونی کننده به قیمت دولتی با مبلغ ۵۳ هزار تومان تهیه شده است.

وی در ادامه باتاکید بر نحوه توزیع این ژل‌های ضدعفونی کننده، تصریح کرد: این اقلام بهداشتی توسط اتحادیه نانوایان شهرستان بهارستان بین واحدهای صنفی سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

درویشی همچنین در رابطه با جزئیات اجرای اقدام مذکور در سطح شهرستان، بیان داشت: واحدهای صنفی نانوایان بهارستان روز شنبه از ساعت ۱۰ صبح به منظور دریافت ژل‌های ضدعفونی کننده می توانند به اتحادیه مربوطه مراجعه نمایند.

وی درپایان باتوجه به وجود برخی نگرانی‌ها در رابطه با سمی و خطرناک بودن بعضی ژل‌های ضدعفونی کننده، خاطرنشان کرد : ژل‌های ضدعفونی کننده مذکور که در بهارستان توزیع خواهد شد، مورد تایید سازمان غذا و داروی کشور می باشد.

لازم به ذکر است که رعایت بهداشت و همچنین عدم ترددهای غیرضروری از جمله عواملی است که شهروندان در طول این روزها می بایست به آن به صورت ویژه توجه داشته باشند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.