شهردار شهرصالحیه:

چهره جدیدی از شهرصالحیه در سال گذشته رونمائی شد

شهردار شهرصالحیه گفت: با کارهایی که در طول چهار سال گذشته انجام دادیم، در سال 96 چهره‌ جدیدی از شهرصالحیه را رونمائی کردیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با تبریک سال نو به شهروندان شهرصالحیه، بیان داشت: سال گذشته را در حالی سپری کردیم که شهرداری و شورای اسلامی شهرصالحیه با نصب العین قرار دادن فرمایشات رهبر معظم انقلاب، کار و خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار دادند.

وی در ادامه با قابل قبول خواندن کارنامه شهرصالحیه در سال گذشته، تشریح کرد: در سال ۹۶ با مشارکت شهروندان صالحیه، پروژه‌های مختلفی را در عرصه‌های گوناگون شهری و در جهت رفع نیازهای شهروندان به اتمام رساندیم.

قربانی با اشاره به سابقه چهارساله حضور خود در شهرداری شهرصالحیه به عنوان شهردار، اذعان داشت: با اتخاذ گام‌های بلند، به مدد ۴ سال اخیر در سال گذشته چهره جدیدی از این شهر را به رونمائی در آوردیم.

وی باتاکید براینکه این روند امید بخش با هم افزایی همه مسئولین و اتحاد و همدلی تداوم خواهد یافت، تبیین کرد: تلقی ما این است که همواره پیام رهبر فرزانه انقلاب و سیره امین حکیم را سرلوحه راه خود قرار داده و به اهالی شهرستان بهارستان و شهرصالحیه در مسیر درست خدمت نماییم.

شهردار شهرصالحیه درپایان رضایت قلبی شهروندان از عملکرد شهرداری را عامل سعادت مسئولان شهری دانست و خاطرنشان کرد: در سال جدید نیز تلاش ما بر این خواهد بود تا با رفع مشکلات شهر و نیازهای شهروندان، در جهت جلب رضایت شهروندان و شگوفایی هرچه بیشتر شهرصالحیه گام برداریم و به این طریق سهمی کوچک در آبادانی شهر و کشور خود ایفا نماییم و وظایفت خود را در مجموعه مدیریت شهری به شکل قابل قبولی انجام دهیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.