چهارمین نشست کارگروه شهرستانی سلامت و امنیت غذا در بهارستان برگزار گردید

چهارمین نشست کارگروه شهرستانی سلامت و امنیت غذا با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چهارمین نشست کارگروه شهرستانی سلامت و امنیت غذا در سال سال جاری به ریاست سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان و با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، ناطقی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، اعضای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان و روسای ادارات صبح امروز در محل سالن جلسات فرمانداری بهارستان برگزار شد.

بنابر این گزارش، نشست مذکور با قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و در ادامه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان دستور نشست را قرائت کرد و به جهت ثبت اطلاعات خانوارها در سامانه سیب، مساعدت و همکاری کلیه ادارات شهرستانی را در این زمینه را خواستار شدند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت تعیین وضعیت آب‌فروشان غیر مجاز و وضعیت آبیاری کشاورزی در سطح شهرستان بهارستان، بیان داشت: تصیمم قاطع در این خصوص گرفته شده است و اقدامات لازم به زودی انجام خواهد شد.

دمیریان همچنین بر پیگیری مصوبات کارگره قبلی تا حصول نتیجه تاکید کرد و گفت: می بایست به تمامی مصوبات جلسات برگزار شده توجه ویژه‌ای صورت بگیرد و با همکاری ادارات این مصوبات به نتیجه نهایی برسند.

در ادامه سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان نکاتی در رابطه با لزوم تشدید نظام مراقبت بیماری‌های اسهالی باتوجه به برگشت زائرین از کشور عراق و در پیش بودن اربعین حسینی بیان کرد.

وی همچنین بر اهمیت موضوع همکاری بین بخشی ارگان‌ها در کنترل این بیماری، تکمیل صددرصدی ثبت اطلاعات خانوارها در سامانه سیب و شماره تلفن همراه مراجعین به مراکز خدمات جامع سلامت به منظور انجام رضایت سنجی توسط وزارت بهداشت تاکید نمود و انتظارات شبکه بهداشت و درمان بهارستان را از سایر ادارات در این مسیر مطرح کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.