چرخه اشتغالزائی برای معتادین در دستور کار شبکه بهداشت و درمان بهارستان قرار گرفت

مسائل و مشکلات مربوط به معتادان به ویژه چرخه اشتغالزائی در دستور کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیته درمان و حمایت‌های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور المیرا سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی شبکه و رئیس مرکز بهداشت، رجبی سرپرست مرکز مشاوره محله سلطان آباد، معصومه نیک‌خو کارشناس مسئول واحد درمان شبکه بهداشت و درمان بهارستان و جمعی دیگر از اعضاء این کمیته در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که سلیمانی‌جوان در نشست برگزار شده علاوه‌بر پیگیری مصوبات کمیته قبلی در رابطه با اهمیت موضوع بیماریابی در کمپ‌های سطح شهرستان بهارستان مطالبی را به حاضرین در جلسه عنوان کرد.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت موضوعات مذکور، خواستار همکاری کلیه کمپ‌ها شد و عنوان داشت: چرخه اشتغالزائی برای معتادین از جمله موضوعات مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن شود و بدون تردید هرگونه کم توجهی در این حوزه می تواند سبب تخریب تمام مراحل طی شده، شود.

در ادامه نشست کمیته درمان و حمایت‌های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، رجبی در رابطه با مسائل فنی و پزشکی کمپ‌ها، اهمیت ایمن سازی بیماران و همچنین بیماریابی در کمپ‌های سطح شهرستان به ویژه سل و HIV موارد مهم  مفیدی را بیان کرد.

همچنین نمایندگان ادارات حاضر در نشست برگزار شده این کمیته نسبت به ارائه نقطه نظرات خود در رابطه با موارد مطرح شده در طول جلسه پرداختند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کمیته درمان و حمایت‌های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.