چرا FATF با تامین مالی الاحوازیه در اروپا مقابله نمی کند؟

این FATF که برایش یقه می‌درید، اگر ریگی به کفشش نیست، چرا با تأمین مالی تروریست‌های الاحوازیه در کشورهای اروپایی مقابله نمی‌کند؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه کیهان در پاسخ به روزنامه ایران که نابسامانی ارزی را به دلیل مخالفت با FATF دانسته است، نوشت: تروریست‌های الاحوازیه به محمد‌طاهای ۴ ساله هم رحم نکردند. ۲۵ نفر را به خاک و خون کشیدند. این گروهک در کشورهای اروپایی دفتر و تشکیلات دارد. آزادانه برای کمک مالی شماره حساب اعلام می‌کند. بانک‌های بین‌المللی به این گروهک‌ها خدمات مالی می‌دهند.

این FATF که برایش یقه می‌درید، اگر ریگی به کفشش نیست، چرا با تأمین مالی این تروریست‌ها مقابله نمی‌کند؟ به این دلیل که دستیار بخش تامین مالی تروریسم وزارت خزانه‌داری آمریکا و رئیس‌FATF  در جلسه استماع کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا صراحتا گفت که برای مقابله با ایران همکاری نزدیکی با اسرائیل و عربستان داریم.

زاراته معاون سابق مدیریت مبارزه با تروریسم و جرائم مالی در خزانه‌داری آمریکا هم درباره نقش FATF در تحریم‌های آمریکا گفت که برای قرار دادن ایران در تنگنا و سخت‌تر کردن شرایط برای این کشور، به حضور کامل FATF  نیاز است.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.