شهردار شهرگلستان:

چاله‌های معابر شهرگلستان لکه گیری می شوند/ پروژه کمربندی شمالی گلستان در مراحل پایانی قرار دارد

شهردار شهرگلستان گفت: به جهت جلب رضایت شهروندان گلستانی پروژه لکه‌گیری چاله‌های معابر و همچنین پروژه خشکه چینی معابر در دست اجرا قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به نارضایتی‌های موجود از وضعیت برخی معابر سطح شهر، بیان داشت: چاله‌هایی که باعث نارضایتی رانندگان و شهروندان می شود به زودی در یک عملیاث ضربتی لکه گیری خواهند شد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه اعتبار زیادی برای رفع این مشکل معابر در سطح شهر پیش بینی شده است، تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری گلستان به منظور شکست چاله‌های شهر در این فاز بالغ بر ۶ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی کرده است.

علیرضا عرب به نگاه عادلانه شهرداری شهرگلستان به تمامی مناطق شهر اشاره کرد و اذعان داشت: به زودی عملیات آسفالت معابر را در راستای جلب رضایت شهروندان و رانندگان با چند اکیپ مجهز در نقاط مختلف شهرگلستان آغاز خواهیم کرد.

وی همچنین با بیان اینکه عملیات بهسازی و تعمیر آسفالت معابر شهرگلستان به صورت مستمر درحال انجام است، تبیین کرد: در طول یک سال گذشته شهرداری شهرگلستان بیش از پنجاه هزار تن آسفالت داغ در معابر سطح شهر توزیع کرده است.

شهردار شهرگلستان در خصوص اجرای پروژه بزرگ کمربندی شمالی شهرگلستان، گفت: این پروژه درحال حاضر در مرحله زیرسازی جهت آسفالت قرار دارد و با روند و سرعت مناسبی درحال پیشرفت می باشد و در آینده نزدیک تکمیل و طی مراسمی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی درپایان باتوجه به اجرای پروژه خشکه چینی معابر شهرگلستان، خاطرنشان کرد: هم اکنون در راستای اجرای این پروژه، خیابان مدرس غربی  شهر در دست استاندارد سازی، تعویض جداول، سرپوشیده کردن جوی‌های آب و سنگفرش پیاده‌روها می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.