شهردار نسیم شهر:

پیگیر رفع مشکل سد معبر در نسیم شهر می باشیم/ تکمیل برخی پروژه‌های به حمایت‌های استانی بستگی دارد

شهردار نسیم شهر گفت: در صورت عدم رفع مشکل سد معبر در نسیم شهر، کار را به بخش خصوصی واگذار می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با بیان اینکه در گذشته بوجه عمرانی شهرداری نسیم شهر فقط ۶ میلیارد تومان بود، اذعان داشت: امروز با همت اعضای شورای اسلامی شهر بودجه عمرانی شهرداری را به ۶۰ میلیارد رسانده‌ایم که در نوبه خود یک تحول بزرگ در بحث عمرانی به شمار می رود.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت توسعه همه جانبه و همزمان شهر، تشریح کرد: تلاش ما بر این بوده است که بودجه تامین شده در تمام سطح شهر با نگاه به نیاز منطقه هزینه شود و عدالت در توسعه محله‌های مختلف شهر رایت گردد.

شوندی در رابطه با شرایط زیرساختی نسیم شهر، گفت: زیر ساخت‌های این شهر از گذاشته مشکل داشته و ما تمام سعی و توان خودمان را در راستای رفع مشکلات زیر ساختی در این شهر با ساماندهی، بازسازی و بهسازی به کار گرفته‌ایم.

وی همچنین به موضوع زمان پایان پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهر اشاره کرد و عنوان داشت: بعضی از پروزه‌های کوچک زود به سرانجام می رسند، ولی بعضی دیگر برای ادامه کار نیاز به حمایت‌های استانی دارد که امیدواریم با پیگیری‌های مسئولین مشکل تامین بودجه به زودی حل گردد.

شهردار نسیم شهر با اشاره به تلاش مجموعه مدیریت شهری در بحث ساخت و ساز و تامین پارکینگ‌ها، تصریح کرد: با اینکه موفقیت صد در صد در این زمنیه حاصل نشده ولی بخشی از مشکلات حل شده است و تا به ساماندهی کامل تمام سعی خودمان را خواهیم کرد.

وی درپایان باتوجه به نارضایتی شهروندان نسیم شهری نسبت به موضوع سد معبر، افزود: به طور جدی پیگیر این موضوع می باشیم و با همکاری نیروی انتظامی انشاالله مشکل سد معبر در سطح شهر حل خواهد شد، ولی اگر با این روش موفق به حل این مشکل نشدیم کار را به بخش خصوصی واگذار خواهیم کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.