شهردار نسیم شهر:

پیگیر رفع مشکل تملک در پروژه بلوار شهید رجایی می باشیم

شهردار نسیم شهر گفت: با رفع مشکل تملک و آزاد سازی مسیر پروژه، بلوار ۳۰ متری به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به اجرای پروژه آسفالت در جاده بلوار شهید رجایی به سمت اتوبان تهران – ساوه، بیان داشت: هم اکنون این پروژه با روند مناسب و قابل قبولی درحال اجرا می باشد و در آینده نزدیک به پایان خواهد رسید.

وی در ادامه باتاکید بر وجود برخی موانع و مشکلات در اجرای پروژه آسفالت در جاده بلوار شهید رجایی، تشریح کرد:به امید خدا اگر مشکل تملک و آزاد سازی مسیر پروژه حل شود، بلوار ۳۰ متری به زودی به طور کامل تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

شوندی همچنین به اهمیت پروژه‌های اجرا شده در سطح نسیم شهر به جهت رفع و کاهش مشکلات ترافیکی، عنوان داشت: با کامل شدن پروژه و اتصال محور خروجی به اتوبان تهران – ساوه که در ابتدای سال جاری بازگشایی گردید، بخش زیادی از بار ترافیکی شهر کاهش یافت که قدمی موثر در این راستا به شمار می رود.

وی به اهمیت پروژه اجرای آسفالت در بلوار شهید رجایی اشاره کرد و گفت: بدون تردید باتکمیل این پروژه نیز گام موثر و اقدام ماندگار دیگری در راستای بازگشایی ترافیک و روان سازی در تردد خودروها برداشته می شود و مشکلات ترافیکی نسیم شهر به کمترین میزان خود در طول سال‌های گذشته می رسد که این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اهمیت موضوع ترافیک شهری به ویژه در شهر پرجمعیتی نظیر نسیم شهر، خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریت شهری اجرای پروژه‌های راه سازی و رفع مشکلات ترافیکی را در دستور کار خود قرار داده است و با همکاری شورای اسلامی شهر، نتایج خوبی در این راستا حاصل خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.