مسئول اجرای پروژه سینمای نسیم شهر:

پیگیر دریافت مجوز اکران فیلم در سینمای نسیم شهر می باشیم

مسئول اجرای پروژه سینمای نسیم شهر گفت: اکران فیلم در سینما نیازمند مجوزهایی می باشد که پیگیر دریافت آن‌ها به جهت اکران فیلم در تنها سینمای شهرستان بهارستان می باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دبیری مسئول اجرای پروژه سینمای نسیم شهر در رابطه با روند اجرایاین پروژه و مشکلات و موانع موجود، عنوان داشت: صبح روز ۲۶ اسفندماه سال ۹۶ به بنده خبر دادند که قرار است سینما دوباره افتتاح شود و این کار در صبح همان روز و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان بهارستان صورت پذیرفت.

وی در ادامه در خصوص این امر که چرا پس از افتتاح دوباره این سینما درب‌های این مجموعه همچنان به روی شهروندان بسته می باشد، تصریح کرد: اکران فیلم نیازمند اخذ مجوزهایی است که می بایست از طریق معاونت سینمایی وزارت ارشاد و مراکز پخش فیلم صورت پذیرد.

دبیری با بیان اینکه پیگیری‌های لازم به جهت اخذ مجوز اکران فیلم در سینما نسیم شهر درحال انجام است، اذعان داشت: باتوجه به این که این سینما در روزهای پایانی سال ۹۶ افتتاح مجدد شد، هماهنگی‌های لازم به جهت کسب مجوز به سال ۹۷ موکول گردید و درحال حاضر نیز این موضوع درحال پیگیری می باشد.

وی درپایان باتوجه به اینکه مخالفت‌های در خصوص پروژه سینمای نسیم شهر وجود داشته و دارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم برخی از افراد که به دلایل مختلف با این پروژه مخالف بودند براب ما خواب‌هاب جدیدب نبینند و اجازه دهند این مجموعه فرهنگی در راستای ارتقاء سرانه‌های فرهنگی شهرستان بهارستان و نسیم شهر فعالیت و ایفای نقش نماید.

درپایان لازم به ذکر است که پروژه سینمای نسیم شهر مدت زمان زیادی متوقف شده بود و تنها سینمای بهارستان به حالت متروکه درآمده بود و در اسفندماه سال گذشته خبرهایی از افتتاح مجدد و یک‌باره این سینما در فضای مجازی منتشر گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.