فرماندار شهرستان بهارستان:

پیگیری‌های لازم در راستای تامین اعتبار لازم برای ورزشگاه نسیم شهر صورت گرفته است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: پیگیری‌های لازم در راستای تامین اعتبار لازم به منظور تکمیل ورزشگاه نسیم شهر تا هفته دولت سال جاری انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم افزایش سرانه‌هار ورزشی در سطح شهرستان، اذعان داشت: ورزشگاه پنج هزار نفری نسیم شهر در هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد.
وی در ادامه به رفع موانع موجود بر سر راه احداث این پروژه ورزشی اشاره کرد و عنوان داشت: در بازدید مدیرعامل شرکت نگهداری و توسعه اماکن ورزشی کشور و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از پروژه‌های ورزشی شهرستان بهارستان موانع و مشکلات پروژه احداث ورزشگاه نسیم شهر بررسی و مرتفع گردید.

سلیمان‌پور در رابطه با شرایط و روند پیشرفت پروژه مذکور، تشریح کرد: این پروژه از ۱۲ سال قبل شروع شده بود ولی پس از مدتی به صورت نیمه کاره رها شد و در دولت تدبیر و امید کار احداث آن مجدداً آغاز و هم اکنون دارای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی می باشد.

وی با اشاره به قول مساعد مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، بیان داشت: در همین راستا پیگیری‌های لازم در راستای تامین اعتبار لازم و اختصاص آن از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران صورت گرفته است، تا پیشرفت و ساخت این ورزشگاه با روندی مناسب همراه باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه ورزشگاه پنج هزار نفری نسیم شهر هفته دولت سال جاری به بهره داری خواهد رسید، افزود: پروژه‌های متعددی در طول این هفته در سطح شهرستان بهارستان با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی افتتاح خواهد شد، که بدون تردید این موضوع تاثیر به سزایی در افزایش سرانه‌های مختلف شهرستان و جلب رضایت شهروندان دارد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.