پیکر مرزبان شهید احمدی‌سکل در بندرعباس تشییع شد

به گزارش بهارستانه، منبع: انتهای پیام/*مراسم تشییع پیکر مرزبان هرمزگانی پایگاه دریابانی میناب که روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه در درگیری با قاچاقچیان در آب‌های میناب به شهادت رسید، صبح دیروز، پنجشنبه اول آبان‌ماه ۹۹ در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش بهارستانه،مراسم وداع و تشییع پیکر پاک ستوان سوم شهید محمد احمدی سکل از ساعت ۷ صبح پنجشنبه اول آبان‌ماه ۹۹ با حضور دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسؤولان استان، همرزمان و خانواده معظم شهید، در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان هرمزگان برگزار  و برای خاکسپاری به زادگاه شهید واقع در گلزار شهدای روستای سکل از توابع شهرستان رودان استان هرمزگان منتقل شد.

شهید احمدی سکل ۳۲ ساله و بیش از ۱۱ سال به خدمتگزاری به مرزنشینان در لباس مقدس مرزبانی مشغول بوده است و از این شهید بزرگوار یک فرزند پسر ۲ ساله به نام “ابوالفضل” به یادگار مانده است.

به گزارش فارس، در بامداد روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه ،اکیپ گشت دریایی پایگاه دریابانی میناب با تعدادی از شناورهای قاچاقچیان در آب‌های این شهرستان درگیر که در برخورد شناور قاچاقچیان با شناور سازمانی، ستوان سوم محمد احمدی سکل به‌شدت مجروح و به بیمارستان منتقل که متاسفانه به‌علت شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل شد.

انتهای پیام/۳۲۶۴/ر

منبع:

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.