رئیس اتاق اصناف بهارستان:

پیش فروش منازل مسکونی غیرقانونی و غیرمجاز می باشد/ برخورد با متخلفان در دستور کار اتاق اصناف بهارستان است

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: تنظیم قرارداد پیش فروش توسط مشاوران املاک خلاف قانون بوده و با افراد متخلف مطابق قانون برخورد می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم برخورد با هرگونه تخلف صنفی در سطح شهرستان، بیان داشت: عدم توجه به برخی از تخلفات می تواند سبب بروز مشکل‌های عدیده‌ای برای شهروندان و شهرستان شود.

وی در ادامه با اشاره به تخلفات موجود در برهی واحدهای صنفی مشاور املاک فعال در بهارستان، تصریح کرد: طبق قانون ثبت قراردادهای پیش‌‌فروش ساختمان توسط مشاوران املاک غیرقانونی بوده و قانون با متخلفان به صورت جدی برخورد می کند.

درویشی به اقدام برخی مشاوران املاک در تنظیم قراردادهای مربوط به پیش‌ فروش ساختمان اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود اینکه تاکنون جلسات متعدد و مکاتبات مختلفی با اتحادیه مشاوران املاک نسبت به اجرای قانون پیش‌‌فروش ساختمان داشتیم اما همچنان شاهد انجام تخلفات این چنینی در سطح شهرستان بهارستان می باشیم.

وی همچنین در رابطه با لزوم برخورد با متخلفان، تبیین کرد: متأسفانه همچنان مشاهده می شود که برخی از مشاوران املاک نسبت به اجرای این قانون تمکین نمی کنند و به‌ طور غیرقانونی اقدام به تنظیم قرارداد پیش‌ فروش ساختمان می‌ کنند و همین امر لزوم ب خورد با این افراد را تشدید می نماید.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه در سال‌های اخیر پرونده‌های زیادی به دلیل اختلاف و درگیری بین فروشنده و خریدار و کلاهبرداری‌‌های صورت گرفته در دادسراها تشکیل شده، خاطرنشان کرد: بدون شک اجرای این قانون می‌ تواند از ورود چنین پرونده‌‌هایی به دادگستری‌ها جلوگیری نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.