رئیس سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر:

پیش بینی‌های لازم برای چهارشنبه پایانی سال صورت گرفته است

رئیس سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر گفت: تمامی اقدامات و پیش بینی‌های مورد نیاز برای شب چهارشنبه پایانی سال در نسیم شهر صورت پذیرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نادر هنرمند رئیس سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر با اشاره به نزدیکی چهارشنبه آخر سال، اظهار داشت: مجموعه آتش‌‌نشانی شهرداری نسیم شهر به جهت انجام اقدامات لازم در شب چهارشنبه پایان سال از آمادگی لازم و کافی برخوردار می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر آمادگی صد درصدی سازمان آتش‌ نشانی نسیم شهر برای شب چهارشنبه‌ پایان سال، تصریح کرد: در سال جاری نیز همانند سال‌‌های گذشته سازمان آتش‌‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نسیم شهر با تمام ظرفیت و برنامه‌‌های منظم و از پیش تعیین شده، آمادگی کامل برای مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

هنرمند در رابطه با پیش بینی‌های صورت گرفته برای مقابله با حوادث احتمالی در این شب، بیان داشت: علاوه‌بر ایستگاه‌‌های آتش‌‌نشانی سطح شهر، با استقرار خودرو در برخی از اماکن پر تردد و پارک‌‌های سطح شهر، زمان رسیدن به محل حادثه را با توجه به ترافیک شب چهارشنبه سوری به حداقل خواهیم رساند.

وی همچنبن به دیگر اقدامات سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر در این راستا اشاره کرد و گفت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری باتوجه به اهمیت پیشگیری و آموزش، از مدت‌‌ها پیش با برگزاری دوره‌های آموزشی و پیشگیری در بین دانش آموزان و ادارات به پیشواز چهارشنبه‌ آخر سال می رود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر درپایان باتوجه به اهمیت پیشگیری و آموزش در خصوص چهارشنبه آخر سال، افزود: به همین منظور نشستی جهت هماهنگی پیرامون همکاری‌های دو جانبه با کلانتری ۱۲ نسیم شهر نیز به عمل آمده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.