بخشدار بخش بوستان:

پیشرفت بخش بوستان در سال جاری چشمگیر خواهد بود

بخشدار بخش بوستان گفت: باتوجه به قرارگیری شهرستان بهارستان در طرح راهبردی – عملیاتی توسعه پایدار اقتصادی، پیشرفت و رشد بخش بوستان در سال 97 چشمگیر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدمحسن موسوی بخشدار بخش بوستان باتاکید بر لزوم توجه به بخش‌های محروم و محرومیت‌زادیی، اظهار داشت: دولت دوازدهم توجه ویژه‌ و خاصی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور دارد.

وی در ادامه به اهمیت شعار سال ۹۷ مبنی بر “حمایت از کالای ایرانی” اشاره کرد و تبیین کرد: سال جاری توسعه و آبادانی بخش بوستان با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و همچنین مدیریت جهادی چشمگیر و قابل قبول خواهد بود.

موسوی با اشاره به برنامه‌ریزی دولت تدبیر و امید برای عمران و آبادانی مناطق کمتر توسعه یافته کشور نظیر شهرستان بهارستان، عنوان داشت: وزارت کشور مطابق با رسالت ذاتی خود و همچنین به جهت پی ریزی بسترهای توسعه پایدار و متوازن منطقه‌ای و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، برنامه راهبردی – عملیاتی توسعه پایدار اقتصادی را در ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی در دستور کار خود قرار داده است که در این بین این فرصت طلایی برای شکوفایی، شامل شهرستان بهارستان نیز می باشد.

وی همچنین با تشکر از مقیمی استاندار تهران و سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، تصریح کرد: توجه امروز دولت به مناطق کمتر توسعه یافته کشور در هیچ کدام از دولت های ادوار گذشته کشور وجود نداشته است.

بخشدار بخش بوستان درپایان باتوجه به اینکه تخصیص اعتبارات و تجهیزات مطلوب به مناطق کم برخوردار و کمتر توسعه یافته جزو نقاط قوت دولت تدبیر و امید به شمار می رود، افزود: با نگاهی اجمالی میان دایره خدمات ارائه شده در طول سال‌های اخیر و مقایسه آن با آنچه که در گذشته شاهدش بودیم، به تفاوت محسوس و چشمگیری پی خواهیم برد که بخش بوستان شهرستان بهارستان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.