پیام تسلیت سپاه سیدالشهداء(ع) در پی درگذشت آیت الله محمدی ری شهری

فرماندهی و پرسنل و بسیجیان سپاه حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) استان تهران با انتشار پیامی درگذشت آیت الله محمدی ری شهری را تسلیت گفتند.

به گزارش بهارستانه،فرماندهی و پرسنل و بسیجیان سپاه حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) استان تهران با انتشار پیامی درگذشت آیت الله محمدی ری شهری را تسلیت گفتند.

متن این پیام به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت مجاهد و معلم قرآن و حدیث ” مرحوم آیت الله محمدی ری شهری”موجب تأثر بسیار و تألم همهء دوستداران انقلاب اسلامی و این مجاهد بزرگ گردید.

آن مرحوم از زمره پاک ترین و با اخلاص ترین کارگزاران نظام جمهوری اسلامی بود. اعتقاد راسخ آن بزرگوار به راه و مکتب امام عزیز و عزمشان در ادامه دادن راه امام برای آنانی که ایشان را میشناختند امری قابل مشاهده بود.

او یار خستگی ناپذیر انقلاب و امام و رهبری و عضو مجلس خبرگان و تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام بود که در طول عمر با عزت خویش، حضور در مبارزات دوران پیش از انقلاب و مسئولیت‌ های خطیری همچون وزارت اطلاعات، دادستانی کل کشور و تاسیس و مدیریت دانشگاه قرآن و حدیث را در دوران انقلاب و پس از آن بر عهده داشت.

سپاه حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) استان تهران این ضایعه غم انگیز را به محضر حضرت ولی عصر(عج) و نایب بر حقشان امام خامنه ای(مدظله العالی) و خانواده محترم آن عالم بزرگوار و اهالی محترم شهرستان ری تسلیت عرض مینماید.

فرماندهی و پرسنل و بسیجیان سپاه حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) استان تهران

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.