خبر تکمیلی:

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

 رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان در پیامی هفته دولت و روز کارمند را به فرماندار محترم، کارگزاران دولت، مدیران و کارمندان شهرستان بهارستان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان بهارستان، متن پیام تبریک #حمید_آهنگ بدین شرح است:

▫️ خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید: «فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ؛ پس چون فراغت‏ یافتى به طاعت درکوش» (سوره شرح، آیه هفت)

▫️ حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در دیدار با اعضا هیئت دولت: «تولیدکنندگان، رزمندگان جنگ اقتصادی هستند.»(۱۳۹۸/۵/۳۰)

▫️از روز دوم تا هشتم شهریورماه به مناسبت یادبود ایام شهادت دولتمردان صدیق، شهدای والاقدر رجایی و باهنر به عنوان “هفته دولت” نامگذاری شده است.

▫️در آموزه های دین اسلام، کار و تلاش جایگاه ویژه ای دارد و در روایات و احادیث به عنوان جهاد در راه خدا، عزت نفس و عامل نشاط و سلامتی بیان شده است.

▫️با مطالعه سیره شهدای دولت ، رفتار و منش ایشان را در راستای رفع محرومیت، رسیدگی به معیشت و حل مشکلات مردم، ایجاد همدلی و وحدت و در نهایت تعالی و رشد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می بینیم.

▫️با گرامیداشت و تبریک هفته دولت و روز کارمند و آرزوی توفیق روزافزون برای دولتمردان ، از تلاش و زحمات یکایک کارمندان خدوم و متعهد شهرهای نسیم‌شهر، گلستان و صالحیه و روستاهای همدانک، اورین، خیرآباد پایین، ریه و امامزاده باقر(ع) سپاسگزاری می کنم.

▫️امیدوارم کارگزاران دولت، مدیریت شهری و روستایی در شهرستان بهارستان در سال “رونق تولید” با سرلوحه قرار دادن فرامین امامین انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله‌العالی) و شاخص قرار دادن رفتار شهدای دولت و شهدای انقلاب اسلامی با رعایت تقوای الهی، اتکا به توان ملی، توجه به اقتصاد مقاومتی و مولد ، تجربه محوری، قانون مداری، مشاوره و حمایت از نخبگان و جوانان با استعداد، ارزش نهادن به کار و تلاش قشر محترم کارمند و کارگر؛ به دغدغه های معیشتی این عزیزان بیش از پیش توجه کنند و ضمن برنامه ریزی و اجرای فعالیت های عمرانی و رفاهی، با در نظر گرفتن عدالت، حقوق شهروندی، آسایش و آرامش فکری عموم شهروندان را فراهم کنند.

حمید آهنگ
رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.