رئیس پلیس بهارستان:

پلیس با منتشرکنندگان اخبار جعلی در مورد کرونا به شدت برخورد می کند

رئیس پلیس بهارستان گفت: پلیس شهرستان بهارستان با منتشرکنندگان اخبار جعلی و کذب در مورد کروناویروس به شدت و مطابق قانون برخورد می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، پس از وارد شدن کروناویروس به کشور و ابتلا تعدادی از هموطنان به این بیماری، بازار شایعات برای عده‌ای سودجو و افرادی که سعی در تشویش اذهان عمومی داشتند گرم شد و شایعات و اخبار کذب پیرامون این بیماری به سرعت در فصای مجازی منتشر شد.

گفتنی است که اخباری مبنی بر ابتلای شهروندان شهرستان بهارستان و برخی شایعات پیرامون کروناویروس نیز در این شهرستان منتشر شده است که باعث نگرانی شهروندان بهارستانی در رابطه با شرایط حاکم گردید.

در همین راستا رضایی رئیس پلیس شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر اینکه مردم نباید به هر خبر یا مطلبی در فضای مجازی اعتماد کنند، اذعان داشت: بدون شک با منتشرکنندگان هرگونه کلیپ جعلی یا خبر کذب در مورد بیماری کرونا در سطح شهرستان به شدت و مطابق قانون برخورد خواهد شد.

وی در ادامه به فعالان مجازی توصیه کرد به هیچ عنوان مطالب به اشتراک گذاشته شده در فضای مجازی را که از صحت و سقم و منبع منتشرکننده آن اطمینان ندارند، ملاک قلمداد نکنند و از بازنشر آن خودداری کنند تا به اشتباه با عده‌ای که سعی در متشنج کردن فضا دارند همکاری نکنند.

رئیس پلیس شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم همکاری شهروندان و عدم توجه به اخبار کذب و جعلی، خاطرنشان کرد: از مردم می خواهم تمامی نیازهای خبری و اطلاعاتی خود را از خبرگزاری‌های رسمی و رسانه‌های خبری معتبر شهرستان تامین کنند.

درپایان لازم به ذکر است که در طول روزهای گذشته کروناویروس به فرصتی برای برخی افراد در جهت مطرح کردن خود در سطح بهارستان تبدیل شده است و با انتشار اخبار کذب سعی در جذب مخاطب دارند و هیچگونه توجهی به عواقب انتشار اینگونه اخبار که باعث نگرانی و ترس در بین مردم می شود، ندارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.