پزشکان بهارستانی از وضعیت پایدار دختر گلستانی خبر دادند

دختر ۱۷ ساله بهارستانی که به تازگی خودکشی کرده بود با تلاش پزشکان بیمارستان امام حسین (ع) اکنون در وضعیت پایدار و مناسبی قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در شلوغی و ترافیک اخبار مختلف این روزها، خبر خودکشی دختر جوان بهارستانی ساکن شهرگلستان که به کمک نیروهای امداد به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شده بود بیش از همه توجه شهروندان بهارستانی را به خود جلب کرده بود و اغلب شهروندان نگران حال این جوان ۱۷ ساله بودند.

در حقیقت زمانی که خبر خودکشی یک دختر اهل شهرگلستان شهرک سبزدشت را منتشر کردیم هم ما و هم شهروندان بهارستانی دوست داشتیم که چند ساعت بعد خبر نجات و سلامت او را منتشر شود و انگار دعای مردم شهرگلستان و دعای ما هر دو اثر کرد.

محمدباقر مهاجر رئیس بیمارستان امام حسین (ع) که شخصاً روند درمان این دختر نوجوان را پیگیری می کرد، در رابطه با وضعیت جسمانی او، اذعان داشت: بعد از چند روز تلاش تیم پزشکی بیمارستان حال این دختر در وضعیت با ثبات قرار دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه حال این دختر گلستانی کاملاً رضایت بخش می باشد، تصریح کرد: با این حال به زودی می بایست مورد دو جراحی سنگین از ناحیه استخوان‌های اصلی دو ران و یکی دو مهره کمر که به شدت آسیب دیده بود قرار بگیرد تا آسیب‌های وارد شده هرچه سریع‌تر رفع گردد.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه این دختر ۱۷ ساله از مرگ نجات پیدا کرد اما خانواده‌های بهارستانی و تمام خانواده‌ها باید توجه داشته باشند که سختگیری بیش از حد به فرزندانشان، داشتن توقعات بیش از حد و سرزنش مداوم آن‌ها در شکست‌های کوچک و بزرگ به جای همراهی آن‌ها می تواند سبب انتشار اخباری مشابه خبر اول این خودکشی شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.