رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

پروژه کمربندی صالحیه-واوان جزو اقدامات ماندگار شهرداری شهرصالحیه می باشد

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: پروژه کمربندی صالحیه-واوان از جمله اقدامات ماندکار شهرداری این شهر است که خروج شهر از بن بست را به همراه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با تشریح اقدامات مجموعه مدیریت شهری صالحیه و پیشرفت‌های شهر، بیان داشت: شهرداری شهرصالحیه در طول سه سال گذشته حدود ۲۰ کیلومتر خیابان در مناطق مختلف شهر ایجاد کرده است که گام بلند و موثری در جهت توسعه شریان‌های حیاتی سطح شهر به حساب می آید.

وی در ادامه با کم نظیر خواندن پروژه‌های اجرایی در شهرصالحیه، تصریح کرد: ساخت ۵ میدان، تعریض بلوار امامزاده باقر (ع) به طول دو کیلومتر و همچنین اتصال صالحیه به واوان به طول یک کیلومتر درحالی در شهرصالحیه به اجرا در آمده است که برخی شهرهای استان تهران حتی توان اجرای یک جاده ۷۰۰ متری را هم ندارند.

دهقان‌نیری همچنین تعریض خیابان نقاوت را جزو آرزوهای دیرینه شهروندان صالحیه خواند و گفت: این آرزوی دیرینه در کمتر از سه سال با تلاش‌های شهرداری به حقیقت پیوست و خیابان نقاوت شهرصالحیه ساماندهی شد.

وی باتاکید براینکه وضعیت سرانه‌های شهرصالحیه در گذشته نگران کننده بود، تبیین کرد: در یک اقدام شهرداری صالحیه بیش از ۱۰ هکتار در حاشیه رودخانه سیاب فضای سبز و تفریحی ایجاد شد که اقدامی مهمی در جهت افزایش سرانه تفریحی شهر به شمار می رود و همچنین در راستای توجه به توسعه‌ سرانه‌های فرهنگی نیز می توان به ساخت اولین سرای محله در دوره فعالیت علیرضا قربانی به عنوان شهردار شهرصالحیه اشاره کرد.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان خروج صالحیه از بن بست را از جمله اقدامات ماندگار شهرداری برشمرد و افزود: طرح اتصال صالحیه به کمربندی الغدیر اسلامشهر بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و هم اکنون شهرداری درحال ایجاد پل نهایی این طرح می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.