شهردار شهرصالحیه:

پروژه کمربندی صالحیه-واوان به انزوای جغرافیائی و خروج شهر از بن بست منتهی می شود

شهردار شهرصالحیه گفت:نقش پل وحدت و رونمایی از کمربندی صالحیه – واوان در تحول شهر فوق العاده می باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با بیان اینکه سال ۹۷، زمان بهره مندی از عموم پروژه‌های در دست اقدام مجموعه مدیریت شهری می باشد، بیان داشت: فعالیت شهرداری شهرصالحیه در چهار سال اخیر و رشد مطلوب سرانه‌های شهری در ابعاد مختلف، اجرای سرمایه گذاری در راستای تولید درآمد پایدار، پیوست تمامی تصمیم و اولویت‌های مدیریت شهری می باشد.

وی در ادامه با تقدیر و تشکر از پیگیری و حمایت رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، اظهار داشت: بیش از ۱۰۰ پروژه مهم در طول این مدت در شهرصالحیه به اجرا درآمده استو این روند در سال ۹۷ نیز ادامه خواهد داشت.

قربانی باتاکید بر تلاش مضاعف مجموعه مدیریت شهری صالیحه در سال جاری، تصریح کرد: برنامه‌های اساسی دیگری نیز در سال ۹۷ بهره برداری یا کلید می خورد که با حمایت مجموعه شورای اسلامی شهر میسر و در خدمت شهروندان شهرصالحیه قرار خواهد گرفت.

وی همچنین در رابطه با تکمیل رینگ دور شهرصالحیه، گفت: این مهم نیز با احداث مسیر سی متری فشار قوی به طول ۷ کیلومتر انجام خواهد شد که جزو برنامه‌های مهم شهرداری در سال جدید می باشد.

شهردار شهرصالحیه با اشاره به اینکه بیش از ۱۵ کیلومتر مسیر از سال ۹۲ ایجاد و بازآفرینی شده است، اذعان داشت: توسعه معابر درون شهری و مسیرهای برون شهری در سال ۹۷ نیز ادامه‌دار خواهد بود.

وی درپایان باتوجه به اهمیت اجرای پروژه کمربندی صالحیه – واوان، افزود: نقش پل وحدت و رونمایی از کمربندی صالحیه – واوان در تحول شهر فوق العاده می باشد و این پروژه به انزوای جغرافیائی و خروج شهر از بن بست منتهی خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.