شهردار نسیم شهر:

پروژه کمربندی شمالی خیرآباد به نقطه پایانی نزدیک شده است

شهردار نسیم شهر گفت: باتوجه به بازدیدهای صورت گرفته پروژه کمربندی شمالی خیرآباد در مراحل پایانی خود قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر در رابطه با وضعیت اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر، اذعان داشت: تکمیل پروژه‌های زمانبندی شده و تسریع در افتتاح آن‌ها از جمله الویت‌های اصلی مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر می باشد.

وی در ادامه با اشاره به بازدید از پروژه‌های در دست اجرا سطح شهر، تصریح کرد: به جهت بررسی روند اجرای پروژه‌ها از پروژه‌های اجرای عملیات آسفالت در برخی معابر فرعی و اصلی نسیم شهر به ویژه خیابان آزادگان و همچنین جدولگذاری در کوچه بهار و پروژه‌هایی شامل فاز ۴ بوستان خلیج فارس (باغ امامی) و پروژه بوستان نهج البلاغه بازید به عمل آمد.

شوندی باتاکید بر تلاش همکاران، کارکنان و ناظرین شهرداری و تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته، بیان داشت: در راستای پیشبرد اهداف شهرداری نسیم شهر، تسریع در روند اجرای پروژه‌ها طبق زمان‌بندی معین در دستور کار قرار گرفته است.

وی همچنین به اهمیت این گونه بازدیدها از پروژه‌های درحال اجرا اشاره کرد و گفت: بازدیدهای مذکور به صورت مستمر از سطح شهر و از محل اجرای پروژه‌های مختلف به عمل می آید که از این طریق مسئولین شهری و به خصوص مجموعه مدیریت شهری به صورت مستقیم در جریان روند اجرای پروژه‌ها قرار می گیرند.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه پروژه بزرگ کمربندی شمالی خیرآباد به نقطه پایانی نزدیک شده است، افزود: با بهره‌برداری از این پروژه بزرگ به طول ۷۰۰ متر از این پس تردد وسائط نقلیه از مسیر مواصلاتی نسیم شهر به شهرهای اطراف با سهولت صورت خواهد می گیرد .

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.