شهردار شهرصالحیه:

پروژه پل وحدت بزرگترین پروژه مواصلاتی بهارستان است

شهردار شهرصالحیه گفت: تکمیل پروژه بزرگ مواصلاتی پل وحدت، خروج از بن بست شهری را در صالحیه عینیت می بخشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با ابراز رضایت از روند پیشرفت پروژه کمربندی صالحیه – واوان، بیان داشت: بدون تردید تکمیل این پروژه سبب خروج شهرصالحیه از بن بست و شکوفایی شهر خواهد شد.
وی با تشریح جزئیات اجرای این پروژه و روند اجرایی آن، تبیین کرد: درحال حاضر عملیات بتن ریزی پایه‌های بتنی واقع در ضلع شرقی پل وحدت در مسیر کمربندی صالحیه – واوان درحال انجام می باشد و پروژه با قت و سرعت مناسبی درحال پیشرفت می باشد.
قربانی در ادامه با بیان اینکه پروژه کمربندی صالحیه – واوان تاثیر به سزایی در کاهش ترافیک شهرصالحیه و همچنین شهرستان بهارستان خواهد داشت، عنوان داشت: این اقدام که پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه پل وحدت را رقم خواهد زد، در مرحله دیگر وارد بخش مطالعات عینی و میدانی عرشه پل خواهد شد .

وی پروژه پل وحدت را بزرگترین پروژه مواصلاتی شهرستان بهارستان برشمرد و تصریح کرد: این پروژه با ۱۰ پایه بتنی، حفاری ۶۴ شمع و به طول ۱۰۰ متر در سال جاری بهره برداری می شود و خواسته دیرینه شهروندان شهرصالحیه را به منظور خروج از بن بست شهری عینیت می بخشد ، تا به این وسیله گام دیگری در جهت رشد و شکوفایی شهرصالحیه برداشته شود.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به سختی‌های اجرای پروژه احداث پل وحدت و روند اجرایی آن، خاطرنشان کرد: این پروژه بر روی بستر رودخانه سالور و به منظور رفع اساسی‌ترین مانع در مسیر احداث کمربندی صالحیه – واوان اجرا می گردد که تاکنون پیشرفت مناسب و قابل قبولی داشته است.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.