سرپرست شهرداری شهرگلستان:

پروژه پل شهدای انتفاضه در مراحل پایانی قرار دارد/ همسان‌سازی پیاده‌روهای شهرگلستان در دستور کار قرار دارد

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: پروژه‌های عمرانی سطح شهرگلستان به صورت شبانه روزی درحال پیگیری و اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان باتاکید بر اجرای اقدام در جهت اتصال محلات مختلف دو طرف رودخانه شادچای، بیان داشت: با پایان اقدام ارزشمند شهرداری در ساماندهی این رودخانه، معابر دو طرف نیز یکی پس از دیگری به یکدیگر متصل می شوند تا علاوه‌بر خروج این معابر از بن بست طبیعی، عبور و مرور شهروندان نیز تسهیل یابد.

وی در ادامه با اشاره به اجرای پل شهدای انتفاضه بر روی رودخانه شادچای، تصریح کرد: این پل آخرین پلی است که بر روی رودخانه شادچای در دست احداث است تا ایجاد این پل‌ها برگ زرین دیگری در تاریخ شهر گلستان رقم بزند.

فرزین در رابطه با پروژه همسان‌سازی پیاده‌روها در شهرگلستان، اذعان داشت: باتوجه به اینکه پیاده‌روهای شهر می تواند نقشی اساسی در ارتقای سلامت عبور و مرور ایفا نماید، شهرداری گلستان بر افزایش سطح نوسازی معابر عمومی شهر تاکید دارد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده محلات مختلف شهر سنگفرش خواهد شد.

وی همچنین به رشد و پیشرفت قابل قبول پروژه‌های عمرانی در سطح شهرگلستان اشاره کرد و گفت: در راستای ارائه خدمات به همشهریان، پروژه‌های عمرانی سطح شهر به صورت شبانه روزی درحال پیگیری و اجرا می باشد و امیدواریم طبق زمان‌بندی تعیین شده به اتمام رسیده و شاهد شکوفایی و رونق هرچه بیشتر شهرگلستان باشیم.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به اجرای پروژه زورخانه در این شهر، افزود: روند پیشرفت پروژه مذکور خوب بوده و به تازگی گود این زورخانه نیز تکمیل شده است و این پروژه یک قدم دیگر به تکمیل نهائی نزدیک شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.