رئیس اداره برق بخش بوستان:

پروژه پست ۶۳ کیلو ولت نسیم شهر به زودی تکمیل می گردد/ قطعی‌های کوتاه برق به دلیل تعمیرات پیشگیرانه است

رئیس اداره برق بخش بوستان گفت: در راستای رفع مشکل قطعی‌ها و خاموشی‌های بخش بوستان، پروژه پست ۶۳ کیلو ولت نسیم شهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مهربخش رئیس اداره برق بخش بوستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته جهت تامین برق منطقه، اذعان داشت: پست ۶۳ کیلو ولتی در نسیم شهر در طول روزهای آینده در جهت رفع کمبودهای موجود به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی در ادامه با بیان اینکه برنامه‌ها در حوزه کاهش انرژی برنامه‌محور می باشد، تبیین کرد: با هدف کاهش برق مصرفی و ایجاد فرهنگ صرفه جویی در شهرستان بهارستان، ۱۶۵۰ عدد لامپ LED به صورت رایگان در ادارات مستقر در بخش بوستان نصب گردید.

مهربخش در رابطه با اقدامات اداره برق بخش بوستان در راستای کاهش برق مصرفی، بیان داشت: در طول سال جاری در بخش صنعت، کشاورزی، تجاری، مخابرات، آب و فاضلاب و جایگاه‌های CNG به منظور کاهش مصرف برق تفاهم‌نامه‌ای منعقد گردید تا در ساعات پیک مصرف دچار خاموشی در سطح بخش بوستان نشویم.

وی همچنین به دلایل قطعی‌های برق در بخش بوستان اشاره کرد و گفت: قطعی‌های برق در این بخش به دلیل تعمیرات یا خرابی می باشد که اکیپ‌های تعمیرات در قالب اقدامات پیشگیرانه در پست‌ها و ترانس‌های سطح نسیم شهر و روستاهای بخش بوستان انجام می دهند تا مشکلات حادی به وجود نیاید و به نوعی از قطعی‌های طولانی‌تر جلوگیری به عمل آید.

رئیس اداره برق بخش بوستان درپایان باتوجه به اینکه درحال حاضر برق نسیم شهر از ۱۲ فیلر تغذیه برق تأمین می شود، خاطرنشان کرد: با تکمیل پروژه پست ۶۳ کیلو ولت نسیم شهر ۱۰ فیلر به این آمار افزوده و دیگر مشکلات خاموشی و کمبود برق را در بخش بوستان شاهد نخواهیم بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.