شهردار نسیم شهر:

پروژه پارک بانوان نسیم شهر سال آینده اجرایی می شود

شهردار نسیم شهر گفت: پروژه احداث بوستان بانوان در راستای ایجاد فضایی مناسب برای این قشر، سال آینده در نسیم شهر آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر باتاکید بر اهمیت افزایش سرانه‌های فضای سبز شهری و ایجاد محیطی مناسب برای بانوان، عنوان داشت: پروژه پارک بانوان نسیم شهر یکی از برنامه‌های مهم مجموعه مدیریت شهری در سال آینده می باشد.

وی در ادامه با بیان جزئیات احداث پروژه پارک بانوان نسیم شهر، تبیین کرد: بالغ بر ۳ هکتار زمین به منظور احداث بوستان بانوان در نظر گرفته شده است و این بوستان در فضایی محصور صرفاً به جهت استفاده بانوان ساخته می شود.

شوندی در رابطه با زمان تکمیل پروژه پارک بانوان نسیم شهر، اظهار داشت: پیش بینی می شود هفته دولت سال آینده فاز اول این طرح افتتاح شود و تلاش ما بر این خواهد بود تا پس از آغاز پروژه هرچه سریع‌تر آن را به طور کامل تکمیل نماییم.

وی همچنین به تاثیر پارک بانوان در راستای حفظ سلامت اجتماعی جامعه اشاره کرد و بیان داشت: طراحی ساخت این پارک به گونه‌ای انجام شده که صرفاً فضای سبز نباشد، بلکه زمین ورزشی اختصاصی تنیس، اسکیت و سالن ورزشی نیز برای این پارک در نظر گرفته شده است تا تمامی امکانات لازم در داخل این بوستان برای بانوان فراهم باشد.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه در بسیاری از کشورهای اسلامی پارک‌هایی برای استفاده بانوان ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: بانوان حدود ۵۰ درصد از افراد جامعه را تشکیل می دهند و این در حالی می باشد که پیش از این هیچ پارکی برای استفاده خاص این قشر از جامعه در نسیم شهر در نظر گرفته نشده بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.