پروژه هدایت آب‌های سطحی در بهارستان افتتاح گردید/ شرکت دستمال ایران مجدداً راه اندازی می شود

پروژه هدایت آب‌های سطحی شهرگلستان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به مناسبت هفته دولت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز امامی‌امین معاون امور اقتصادی استانداری تهران با دعوت مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان و به جهت بازدید از ۱۰ مجموعه تولیدی صنعتی و بررسی مشکلات و رفع موانع پیش روی آن‌ها در شهرستان بهارستان حضور یافت.

درپی این دعوت، واحد تولیدی آبنبات مانی شاد با سرمایه گذاری ۳۵ میلیارد ریالی و اشتغالزایی ۱۶ نفر با حضور معاون اقتصادی استاندار تهران، فرماندار بهارستان، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در مجاورت پل شهید زواره‌ای بخش گلستان افتتاح گردید.

گفتنی است که این واحد تولیدی با ظرفیت تولید سالانه ۲ هزار تن درپی حمایت و پیگیری‌های فرمانداری بهارستان بیش از ۲۰ شغل مستقیم ایجاد کرده و زمینه‌های توسعه آن با حضور معاون امور اقتصادی استانداری تهران برنامه‌ریزی شد.

در ادامه فازنهایی پروژه هدایت آب‌های سطحی به صورت نمادین توسط امامی امین و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به مناسبت هفته دولت افتتاح شد.

فرماندار شهرستان بهارستان در حاشیه افتتاح این پروژه، عنوان داشت: تجمع آب‌های سطحی در معابر اصلی، یکی از معضلات و چالش‌های مهم شهرستان بهارستان در محدوده گلستان بود که در مواقع بحران‌های جوی حوادث و مشکلات عدیده‌ای را برای این شهر ایجاد می کرد که با اجرای این پروژه بخش اعظم آن مرتفع شد.

لازم به ذکر است که در میان افتتاح پروژه‌های مذکور در سطح شهرستان از شرکت تولیدی دستمال ایران بهارستان بازدبد به عمل آید و برطبق گفته‌های امامی‌امین این شرکت پس از ۵ سال از تعطیلی نجات می یابد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.