شهردار شهرگلستان:

پروژه مجموعه ورزشی قلعه‌میر در مراحل پایانی قرار دارد

شهردار شهرگلستان گفت: پروژه مجموعه ورزشی و استخر قلعه‌میر با رعایت استاندارد‌های لازم در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و به زودی تکمیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به تلاش مجموعه مدیریت شهری در جهت افزایش سرانه‌های ورزشی شهرگلستان، بیان داشت: پروژه احداث مجموعه ورزشی و استخر قلعه‌میر با پیشرفتی ۸۰ درصدی در مراحل پایانی خود قرا دارد.

وی در ادامه احداث مجموعه ورزشی و احداث استخر قلعه‌میر را یکی از پروژه‌های مهم عمرانی شهرداری برشمرد و تتشریح کرد: این پروژه درحال حاضر با تلاش‌های مضاعف در دست اجرا بوده که با متراژ ۱۳۸۲ متر مربع زیر بنا جزو بزرگترین مجموعه‌های ورزشی منطقه به شمار می رود.

علیرضا عرب همچنین با تشریح جزئیات اجرای این پروژه، عنوان داشت: نوع و ابعاد سازه این سوله جزء به شکلی است که جزو استخرهای بزرگ استان تهران می باشد و شامل مجموعه استخر به مساحت ۱۳۸۲ متر مربع و سالن‌های ورزشی در طبقات به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع است.

وی باتاکید بر اینکه در ساخت استخر قلعه‌میر استانداردهای لازم رعایت شده است، گفت: پروژه استخر قلعه‌میر مجهز به سونای خشک و بخار و جکوزی بوده و دارای سازه فلزی با اتصالات پیچ و مهره و سقف کامپوزیت می باشد که اکنون در مرحله اجرای تأسیسات قرار دارد.

شهردار شهرگلستان روند اجرای پروژه مجموعه ورزشی و  استخر قلعه‌میر را مطلوب و قابل قبول دانست و اظهار داشت: این پروژه‌ها با سرعت پیشرفت خوبی درحال اجرا می باشند و در اسرع وقت به بهره‌برداری عموم می رسند.

وی درپایان خدمات شهرداری را نسبت به سال‌های گذشته متفاوت و مهم خواند و خاطرنشان کرد: این موضوع باعث بروز تحول در خدمت رسانی به شهروندان شهرگلستان شده و رضایت شهروندان گلستانی را به دنبال داشته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.