سرپرست شهرداری شهرگلستان:

پروژه سه راه آدران تا پایان سالجاری تکمیل می شود/ همکاری ادارات مرتبط رضایت بخش است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: اگر شرایط مناسب باشد، تا پایان سال جاری پروژه سه راهی آدران به بهره‌بردار خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به برگزاری جلسه ناظرین پروژه‌های عمرانی، بیان داشت: پروژه زیرگذر و تقاطع غیرهم‌سطح سه راهی آدران با تلاش‌های شبانه روزی و مطابق برنامه از پیش تعیین شده از پیشرفت مطلوب و سرعت خوبی برخوردار است.

وی در ادامه با بیان اینکه تکمیل پروژه سه راه آدران تاثیر به‌سزایی در شرایط شهر خواهد داشت، تبیین کرد: پروژه زیرگذر سه راهی آدران یکی از مهمترین پروژه‌های شهرستان بهارستان و شهرداری شهرگلستان است که با روند رو به رشدی در حال انجام می باشد و با همکاری پرسنل و مسئولین شهرداری و حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر به سرعت در حال پیشرفت است.

علیرضا عرب همچنین در تشریح جزئیات این پروژه و شرایط فعلی آن، اذعان داشت: این پل غیر همسطح از نوع تقاطع‌های زیر گذر بوده و دارای دهانه ۱۵ متری می باشد، که در صورت مهیا بودن شرایط لازم، این پروژه مهم تا پایان سال جاری تکمیل و بهره‌برداری می شود.

وی در رابطه با موانع موجود در سر راه پروژه زیرگذر سه راهی آدران، تصریح کرد: در اجرای این پروژه با مشکلاتی عدیده‌ای روبرو بودیم و اکنون با همکاری مثمر ثمر برخی از ادارات مرتبط نظیر اداره گاز، برق، تلفن و آّب و نظارت فرمانداری شهرستان بهارستان، پروژه طبق روال عادی در حال اجراست.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه احداث این زیر گذر از اتفاقات مهم در شهرداری گلستان است، افزود: با تکمیل این پروژه بخش عظیمی از مشکلات ترافیکی سه راهی آدران حل می گردد و مطمئناً دیگر خبری از ترافیک‌های سنگین این قسمت از جاده ساوه نخواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.