پروژه ساماندهی شبکه آب‌های سطحی شهرگلستان افتتاح شد

پروژه ساماندهی آب‌های سطح شهرگلستان با حضور مسئولین شهرستان بهارستان افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فاز نخست پروژه شبکه هدایت آب‌های سطحی شهرگلستان با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان، علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی افتتاح گردید.

فرماندار شهرستان بهارستان در حاشیه مراسم گشایش این پروژه باتاکید بر اهمیت آن، اظهار داشت: با راه اندازی فاز نخست پروژه ساماندهی شبکه آب‌های سطحی بالغ بر ۸۰ درصد از مشکلات آب گرفتگی معابر شهرگلستان حل می شود که آمار قابل توجهی به شمار می رود.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات احداث پروژه مذکور در شهرگلستان تبیین کرد: در حدود ۷ میلیارد تومان هزینه اجرای این پروژه شده استکه بدون شک تاثیر به سزایی در رفع مشکل آبگرفتگی معابر در این. شهرخواهد داشت.

سلیمان‌پور همچنین با بیان اهمیت تکمیل کامل پروژه ساماندهی شبکه آب‌های سطحی شهرگلستان، عنوان داشت: بدون تردید با تکمیل فاز دوم این طرح یکی از مشکلات قدیمی این شهر ریشه کن خواهد شد.

وی درپایان باتوجه به اینکه پروژه مذکور جزو پروژه‌های بزرگ شهرگلستان به شمار می رود، خاطرنشان کرد: فاز اول این پروژه دو کیلومتر طول دارد و همچنین فاز دوم آن نیز هم‌اکنون در دست اجرا می باشد. و در آینده نزدیک تکمیل خواهد شد.

درپایان لازم به ذکر است که پیش از آغاز این پروژه، شهروندان گلستانی زمان بارش برف و باران برای عبور و مرور در سطح شهر دچار مشکل می شدند و خیابان‌های شهر دچار آبگرفتی‌های متعدد می گردیدند که خوشبختانه با اجرای طرح مذکور، مشکل آبگرفتگی معابر درحال ریشه کن شدن می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.