عضو شورای اسلامی شهرصالحیه:

پروژه ساماندهی رودخانه سیاه آب چالش توسعه شهرصالحیه بود

عضو شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: ساماندهی رودخانه سیاه آب چالش بزرگ مجموعه مدیریت شهری صالحیه بود که به یک فرصت تبدیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد گنجی عضو شورای اسلامی شهرصالحیه با اشاره به اجرای پروژه ساماندهی رودخانه سیاه آب، بیان داشت: با ساماندهی این رودخانه بزرگترین مانع توسعه شهرصالحیه از پیش‌رو برداشته شده و به نوعی شهر یک گام بزرگ به سمت شکوفایی و توسعه برداشته است.

 

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت اجرای این پروژه توسط مجموعه مدیریت شهری صالحیه، تصریح کرد: ساماندهی رودخانه سیاه آب از ضرورت‌های اساسی در هدایت مسیر توسعه شهر به حساب می آمد و به نوعی مانعی بزرگ برای بالندگی شهرصالحیه و روند پیشرفت این شهر پرجمعیت به حساب می آمد.

گنجی همچنین از زحمات علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه و دغدغه رئیس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: تبدیل چالش بزرگ رودخانه سیاه آب به تفرجگاه ۱۰۰ هزار متری نهج البلاغه، محصول اراده و تلاش مجموعه مدیریت شهری می باشد.

وی با تشریح جزئیات و ثمرات اجرای پروژه مذکور، تبیین کرد: پروژه ساماندهی رودخانه سیاه آب حجم گسترده‌ای از اعتبار، سرمایه و انرژی شهرداری و شورای اسلامی شهرصالحیه را در ایجاد شهری آباد و شهروندی با نشاط را صرف مردم خود کرد .

عضو شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه پروژه‌های عمرانی متعددی در سطح شهرصالحیه درحال اجرا می باشد، خاطرنشان کرد: روند خدمت رسانی برای شهرداری و شورای اسلامی شهرصالحیه هموار می باشد و همچنین پروژه‌های بزرگ بسیار خوبی در سال ۹۷ تکمیل و به بهره‌برداری می رسد که تماماً در راستای پیشرفت و آبادانی شهر و خدمت به شهروندان شهرصالحیه انجام می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.