عضو شورای اسلامی نسیم شهر:

پروژه ساماندهی رودخانه سالور آغاز شده است/ رضایت مالک اراضی گلخانه‌ای احمد آباد جانسپار گرفته شد

عضو شورای اسلامی نسیم شهر گفت: رضایت مالک اراضی گلخانه‌ای احمد آباد جانسپارس از سال‌ها کسب شد و اجرای پروژه به سرعت آغاز گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسینعلی بایایی رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر در رابطه با روند اجرای پروژه عقب نشینی دیوار گلخانه احمدآباد جانسپار، اظهار داشت: با تلاش و کوشش مجموعه خدوم شورای اسلامی و شهرداری نسیم شهر و پس از سال‌های سال در جلسه‌ای هفت ساعته کار توافق و جلب نظر مالک مجتمع گلخانه‌ای جانسپار مسیر رمپ خروجی نسیم شهر از احمد آباد قندیشاد به عمل آمد.
وی در ادامه با بیان اینکه پروژه مذکور با سرعت و دقت کافی انجام خواهد شد، تصریح کرد: پس از دریافت رضایت مالک مجتمع گلخانه‌ای جانسپار، بلافاصله کار تخریب دیوار و بازگشایی مسیر انجام گردید.
بابایی باتاکید بر لزوم اجرای پروژه عقب نشینی دیوار گلخانه احمد آباد جانسپار، اذعان داشت: اجرا این پروژه و این مسیر می تواند در کاهش ترافیک نسیم شهر و شهرستان بهارستان نقش مهم و اساسی ایفا نماید.

وی به اجرای همزمان طرح احداث فضای سبز و ساماندهی رودخانه سالور و محوطه آن اشاره کرد و گفت: اجرای پروژه ساماندهی رودخانه سالور در امر رفع کمبود سرانه فضای سبز محله حصارک پایین کمک به سزای به شهروندان ساکن در آن محل می نماید، که اجرای این پروژه آغاز شده است.

عضو شورای اسلامی نسیم شهر درپایان با ابراز امیدواری نسبت به آغاز پروژه‌های بزرگ عمران و شهرسازی در نسیم شهر، خاطرنشان کرد: پروژه‌های یاد شده تنها چند مورد از پروژه‌های بزرگ و ماندگاری می باشد که در کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر مطرح و تصویب و به مرحله اجرایی رسیده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.