شهردار شهرگلستان:

پروژه زیرگذر سه راهی آدران در ۴ نقطه به شکل همزمان درحال انجام است

شهردار گلستان گفت: پروژه زیرگذر سه راهی آدران در 4 نقطه به صورت همزمان درحال انجام بوده و نصب فنسینگ‌های این پروژه در مرحله آخر قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به اهمیت دیده شدن اقدامات انجام شده در سطح شهر، بیان داشت: تحولات عمرانی مجموعه مدیریت شهری در سطح شهر باید برای شهروندان گلستانی محسوس و قابل رویت باشد.
وی در رابطه با شرایط اجرای پروژه زیرگذر سه راهی آدران، تشریح کرد: این پروژه درحال حاضر در مرحله نصب فنسینگ‌ها می باشد و گام آخر نصب فیسینگ‌های رمپ خروجی پروژه زیرگذر سه راهی آدران نیز درحال اجرا می باشد و در آینده نزدیک این پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.
علیرضا عرب در ادامه با بیان اینکه بخشی از محدودیت‌های ترافیکی در اجرای پروژه زیرگذر سه راهی آدران مرتفع خواهد شد، عنوان داشت: این پروژه عظیم با گذشت ۶ ماه تلاش شبانه روزی مدیریت شهری و حمایت شورای اسلامی شهر به پیشرفت قابل توجهی رسیده است.
وی رشد عمرانی پروژه زیرگذر سه راهی آدران را مدیون صبر و شکیبایی شهروندان گلستانی دانست و گفت: با افتتاح فاز اول این پروژه و بازگشایی لاین رفت و برگشت در بلوار آیت الله سعیدی ترافیک موجود تا حدودی روان شد و با بهره‌برداری از فاز پایانی پروژه زیرگذر سه راهی آدران، ترافیک این محدوده به طرز قابل توجهی کاهش خواهد یافت.
شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه اجرای کیفی پروژه‌ها زمان بر می باشد، خاطرنشان کرد: بدون شک دقت در اجرای طرح‌های عمرانی به نفع شهرگلستان و مهم‌تر از آن به نفع شهروندان گلستانی است و هم اکنون عملیات عمرانی پروژه زیرگذر سه راهی آدران در ۴ نقطه به شکل همزمان درحال انجام می باشد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.