شهردار شهرگلستان:

پروژه زیرگذر سه راهی آدران تا هفته دولت سال جاری افتتاح می شود/ پروژه‌های شهرگلستان بدون وقفه درحال اجرا می باشند

شهردار شهرگلستان گفت: پروژه‌های شهرگلستان با وجود رکود فعلی با سرعت و با هدف خدمت به شهروندان درحال اجرا می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان باتاکید بر روند قابل قبول اجرای پروژه‌های عمرانی شهرگلستان، بیان داشت: خدمات شهرداری گلستان بر تسهیل و سرعت‌دهی پروژه‌ها به منظور خدمت رسانی بیشتر به شهروندان گلستانی می باشد و در تلاش می باشیم تا رضایت حداکثری شهروندان از مجموعه مدیریت شهری حاصل شود.

وی با بیان اینکه علی‌رغم رکود فعلی، پروژه‌های عمرانی شهرگلستان بدون وقفه درحال اجرا است، تبیین کرد: برنامه‌هایی که در سال گذشته آغاز شده‌اند تا به امروز با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر به سرانجام یا پیشرفت مطلوب رسیده است.

علیرضا عرب همچنین به ایجاد تحولی بزرگ در سطح شهرگلستان اشاره کرد و عنوان داشت:  پرونده پروژه ساماندهی رودخانه شادچای در سال جاری به پایان می رسد و تفرجگاه و فضای سبزی به مساحت ۱۸۰ هزار متر مربع در حاشیه این رودخانه احداث خواهد شد.

وی در رابطه با روند تسطیح و ساماندهی معابر سطح شهر، تصریح کرد: نهضت آسفالت مکانیزه و دستی معابر همچنان به ترتیب اولویت درحال اجرا می باشد و شهروندان نیز می توانند وضعیت معبر محله خود را برای رسیدگی سریع‌تر به شهرداری گزارش نمایند تا با مراجعه کارشناسان، اقدامات لازم در راستای آسفالت کوچه یا خیابان مورد نظر صورت پذیرد.

شهردار شهرگلستان درپایان با اشاره به ریشه کن شدن گره ترافیکی سه راهی آدران پیش از تابستان سال ۹۷، متذکر شد: در محور سه راهی آدران پیش از اجرای این پروژه، ترافیک سنگینی ایجاد می شد و بنابر دلایل مختلف چند سالی پروژه مذکور تعطیل شده بود که با همت اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین مدیریت شهری و پرسنل شهرداری این پروژه ملی به پیشرفت ۷۵ درصدی دست یافته است و تا هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.