شهردار شهرگلستان:

پروژه زیرگذر سه راهی آدران، تحولی نو در بهارستان ایجاد کرده است

شهردار شهرگلستان گفت: پروژه زیرگذر سه راهی آدران که یک پروژه ملی به شمار می رود، سبب ایجاد تحولی نو در شهرگلستان و شهرستان بهارستان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با بیان اینکه تغییرات کلیدی در محور آیت‌الله سعیدی تقاطع سه راه آدران ایجاد شده است، اظهار داشت: اجرای پروژه زیرگذر سه راهی آدران به عنوان بزرگترین پروژه شهرستان بهارستان دلیل اصلی ایجاد این تغییرات کلیدی می باشد.

وی با تشریح جزئیات اجرای پروژه زیرگذر سه راهی آدران، تبیین کرد: تعریض و حذف لاین کندرو، احداث دوربرگردان، طرح احداث رفیوژ بلوار در تقاطع، احداث زیرگذر، تخریب و تملک ۶ ملک در ورودی شهرک قلعه میر، احداث ایستگاه تاکسی سه راه آدران و … از جمله اصلاحاتی می باشد که در طول اجرای این طرح بزرگ صورت گرفته است.

علیرضا عرب در ادامه باتاکید بر اهمیت بهره‌برداری از پروژه زیرگذر و تقاطع غیرهمسطح سه راهی آدران، عنوان داشت: با شروع به کار پروژه ملی و عظیم سه راهی آدران که در مهمترین بخش ترافیکی شهرستان بهارستان قرار گرفته، تحولی نو در این بخش ایجاد شده است.

وی همچنین به نصب سازه‌های مدرن با سایه‌بان مناسب در ایستگاه تاکسی سه راه آدران اشاره کرد و گفت: نورپردازی مناسب و تجهیز ایستگاه‌های مذکور به سایه‌بان، نقشه‌های راهنما، تابلو اطلاع رسانی نرخ کرایه تاکسی‌ها، راهنمای مسیر خطوط و … علاوه بر آسایش مسافران درون شهری موجب زیبایی مبلمان شهری گردید می شود.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه این طرح از سری اقدامات مدیریت شهری گلستان در راستای رفاه حال شهروندان شهرگلستان و رانندگان تاکسی می باشد، خاطرنشان کرد: زیبایی مبلمان شهری و اقداماتی نظیر نصب سایه‌بان در ایستگاه‌های تاکسی تماماً در جهت جلب رضایت شهروندان می باشد و به زودی با تکمیل پروژه‌های درحال اجرا شهروندان شاهد فعالیت‌های مجموعه مدیریت شهری خواهند بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.