شهردار شهرگلستان:

پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطح در هفته دولت افتتاح می شود

شهردار شهرگلستان گفت: پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطح شهرگلستان در هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رحیم پرچگانی شهردار شهرگلستان با اشاره به روند اجرای پروژه هدایت آب‌های سطحی شهر، اذعان داشت: درحال حاضر این پروژه بزرگ و زیرساختی در مراحل پایانی اجرا و عملیات عمرانی خود قرار دارد.

وی در ادامه باتاکید بر بهره‌برداری از پروژه مذکور طی هفته‌های آتی، تصریح کرد: پروژه هدایت آب‌های سطحی شهرگلستان با پیشرفت ۹۰ درصدی به منظور بهره برداری در هفته دولت سال جاری آماده می شود که بدون شک افتتاح آن تاثیر به سزایی در رفع مشکلات فصل بارندگی خواهد داشت.

پرچگانی در رابطه با جزئیات پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی شهرگلستان، اظهار داشت: این پروژه بزرگ تا شهریورماه سال ۹۸ در طول ۲۱۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۰۲ میلیارد ریال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین در خصوص اهمیت اجرای پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطح شهرگلستان، گفت: بدون تردید با اجرای این پروژه مشکل آبگرفتگی مسیر شمالی جاده ساوه و محله‌های الهیه، باغ مهندس، خیابان امام سجاد (ع)، شهید رجایی و سی متری شهید ستاری رفع خواهد شد.

شهردار شهرگلستان با بیان اینکه اجرای پروژه مذکور در سطح شهرستان تازگی دارد، تبیین کرد: این پروژه برای اولین بار در شهرستان بهارستان توسط شهرداری شهرگلستان به اجرا در آمده است.

وی درپایان باتوجه به گستردگی و حجم بالای پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطح شهر، خاطرنشان کرد: این پروژه در نهایت به رودخانه شادچای ختم می شود و در عمق ۱۱ متری زیرزمین درحال اجرا می باشد و از لوله‌های پلی اتیلن با قطر ۱۰۰۰ سانتی متر در طول پروژه استفاده شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.