شهردار شهرصالحیه:

پروژه تعریض خیابان شهیدنقاوت در مراحل پایانی خود قرار دارد/ حذف محدوده قلعه نشین و غیررسمی محله حصارچوپان در دستور کار قرار دارد

شهردار شهرصالحیه گفت: نوسازی بافت‌های فرسوده و همچنین نجات سکونتگا‌های شهری از بند پلاک‌های ریزدانه جزو برنامه‌های مهم مجموعه مدیریت شهری صالحیه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به روند قابل قبول پیشرفت پروژه تعریض خیابان شهید نقاوت، بیان داشت: در ادامه اجرای پروژه مذکور سه پلاک معارض دیگر برای عقب نشینی و تعریض نهایی این خیابان به صورت همزمان تخریب شدند.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت نوسازی بافت‌های فرسوده سطح شهر، تبیین کرد: مجموعه مدیریت شهری صالحیه در کنار سایر فعالیت‌های گسترده عمرانی، موضوع مهم نوسازی بافت‌های فرسوده و همچنین نجات سکونتگا‌های شهری از بند پلاک‌های ریزدانه و معابر تنگ جزو برنامه‌های اصلی خود قرار داده است و اکنون نیز در این راستا به نتایج خوبی دست یافته است.

قربانی در رابطه با برنامه شهرداری شهرصالحیه در خصوص تعریض خیابان شهید نقاوت، گفت: بنا بر برنامه کوتاه مدت و سیّال شهرداری و شورای اسلامی شهر، صد و هشتادمین پلاک معارض در خیابان نقاوت عقب نشینی شد تا پس از توافق چند پلاک انگشت شمار دیگر، این مسیر دسترسی برای همیشه بازگشایی و پاسخ به مطالبه دیرینه شهروندان در خصوص این خیابان تکمیل شود.

وی همچینن به دیگر برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری صالحیه برای شهر اشاره کرد و تشریح کرد: حذف محدوده قلعه نشین و غیررسمی محله حصارچوپان و املاک واقع در حریم رودخانه سیاه آب و احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی در این اراضی از جمله برنامه‌های اساسی شهرداری می باشد که در طول ۵ سال اخیر درحال دست پیگیری بوده است.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه چند سال قبل تنها بوستان شهرصالحیه، همان بوستان لاله واقع در انتهای خیابان سی متری ولی عصر(عج) بود، افزود: درحال حاضر بالغ بر ۲۰۰ هزار مترمربع فضای سبز و تفریحی در نقاط مختلف شهر برای گذران اوقات فراغت شهروندان احداث شده است که شاید هیچکس فکرش را هم نمی کرد، اما امروز بوستان‌ها و پارک‌های سطح شهر آماده و پذیرای شهروندان در شب‌های تابستان برای گذران اوقات فراغت می باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.