سرپرست شهرداری شهرگلستان:

پروژه تعریض جاده ساوه به بهره‌برداری رسید

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: پروژه تعریض جاده ساوه در محدوده شهرگلستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب سرپرست شهرداری شهرگلستان در خصوص تعریض جاده ساوه در محدوده شهر گلستان، اظهار داشت: مرحله آخر آسفالت فنیشری پروژه تعریض جاده ساوه حدفاصل پارک شورا و شهرک سبزدشت، از ترافیک این محور کاشته شد.

وی در ادامه باتاکید بر سرعت بالای اجرای پروژه‌های راه‌سازی و عمرانی در شهرگلستان، گفت: پروژه اصلاح هندسی جاده ساوه از ابتدای بلوار شهید ابدام تا دوربرگردان شهرک سبزدشت که یکی از برنامه‌های شهرداری گلستان به‌منظور تسهیل عبور و مرور شهروندان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره برداری رسید.

علیرضا عرب همچنین با بیان اینکه در گذشته تصادفات و اتفاقات ناگواری در قسمت تعریض شده از جاده ساوه روی می داد، تبیین کرد: بنا به دلایل این چنینی شهرداری گلستان در کنار فعالیت‌های عمرانی و خدماتی خود در تعریض و بهسازی جاده ساوه حد فاصل پارک شورا تا سبزدشت نیز پیش‌قدم شده و به بهترین شکل ممکن این پروژه پراهمیت را به پایان رساند.

وی باتشریح جزئیات این پروژه، بیان داشت: پروژه تعریض جاده ساوه با عملیات تخریب جدول، تخریب رفیوژ با رعایت موازین، پی کنی و خاک برداری، زیر سازی، قلوه ریزی، بتن آهکی، ۱۱۰۰ تن آسفالت به متراژ ۴۰۰۰ متر مربع به بهره‌برداری رسید.

سرپرست شهرداری شهرگلستان به تملک و تخریب یک واحد تجاری بر روی کانال سیاب در راستای ساماندهی ورودی این کانال اشاره کرد و تاکید داشت: طرح ضربتی و جهادی اقدامات شهرداری در حال انجام می باشد و در هفته جاری در راستای ساماندهی کانال سیاب از سمت جاده ساوه با لوله گذاری درحال انجام است تا مسیر ورودی آب‌های سطحی شهرگلستان روان گردد.

وی درپایان باتوجه به اینکه شهرداری به صورت شبانه روزی درحال تلاش برای ارائه خدمت به شهروندان است، افزود: در راستای سهولت در عبور و مرور و رفاه حال شهروندان گلستانی و کمک به نظام حمل و نقل از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.